Noorkuu Kaksikute märgis – Juuni 2023

Noorkuu saabub 18. juunil kell 7:37 Kaksikute märgis 26° 43′

Noorkuu on aeg uute ideede ja potentsiaali loomiseks. Kaksikute märk omakorda seostub suhtlemise, intellekti ja uudishimuga. Noorkuu Kaksikute märgis võib tuua kaasa mitmeid huvitavaid mõjusid ja võimalusi.

Selle ajaperioodi jooksul võib meie suhtlemine aktiveeruda ja meil võib tekkida soov rohkem suhelda uute inimestega või jagada oma ideid ja teadmisi teistega. See võib avada ukse uutele sotsiaalsetele kontaktidele ja võimalustele.

Kaksikute märk innustab loomingulisust ja erinevate väljendusviiside kasutamist. Noorkuu Kaksikutes võib julgustada meid oma ideid ja mõtteid väljendama läbi kirjutamise, kõnelemise, kunsti või muusika. Seega olge avatud uutele loomingulistele võimalustele.
See noorkuu soosib mitmekülgsust ja kohanemisvõimet. See võib innustada meid proovima uusi asju, avastama erinevaid valdkondi ja olema avatud erinevatele vaatenurkadele. Olge valmis uuteks väljakutseteks ja ärge kartke mugavustsoonist väljuda.

Kuid nagu igal ajaperioodil võib ka Noorkuu Kaksikutes tuua oma väljakutseid.

Eriti kui noorkuu moodustab Neptuuniga pingelise aspekti nagu ta sel korral teeb, siis tuleks olla ka teadlik sellise asetuse ohtudest. Mis võib tekitada raskusi enese selgelt ja täpselt väljendamisel. Vestlustes võib esineda kalduvus vale infole, arusaamatusi või isegi pettusi.
Sellise aspekti mõju võib suurendada kujutlusvõimet ja loomingulisi võimeid, kuid see võib põhjustada ka unistamist või ebareaalseid fantaasiaid. Noorkuu pingeline aspekt võib neid tendentse võimendada, muutes oluliseks püsida maa peal ning teha vahet fantaasia ja reaalsuse vahel. Üldiselt võib see aspekt tuua erinevatesse eluvaldkondadesse ebaselgust, ebakindlust ja segadust. Selle aja jooksul on oluline jääda kohanemisvõimeliseks, paindlikuks ja avatud meelega, kuna jäik mõtlemine või fikseeritud plaanidest kinnipidamine võib osutuda väljakutseks.

Kokkuvõtteks, Noorkuu Kaksikutes on suurepärane aeg suhtlemiseks ja loominguliseks eneseväljenduseks, samuti avastamaks uusi valdkondi ja vaatenurki. Olge avatud uutele võimalustele ja jälgige, kuidas Noorkuu mõjutab teie elu.