Siit leiad põhjalikud ülevaated kõigi 12 kuumärgi kohta, mis kajastavad meie elu erinevaid aspekte. Astroloogid Karin ja Urmas salvestasid jaanuaris 2024 põhjalikud ülevaated, kuidas Kuu mõjutab meie emotsioone, toitumist ja igapäevaseid vajadusi – need on meie eludes ühed olulisemad teemad, mille tasakaal on meie edukaks tomimiseks äärmiselt oluline.

Kas oled kunagi mõelnud, miks erinevad inimesed reageerivad sarnastele olukordadele nii erinevalt? Vastus võib peituda sünnikaardi Kuu asetuses. Kuu sümboliseerib meie alateadvust, emotsioone ja sisemisi vajadusi. See on seotud meie kodu, pere ja minevikuga, mõjutades tugevalt meie turvatunnet.

Kuidas mõjutab Kuu sinu igapäevaelu? Millised on sinu Kuu asendi plussid ja miinused? Kas sinu lapsepõlvevajadused on täidetud või oled täiskasvanuna hädas oma vajaduste rahuldamisega? 

Jagame nõuandeid, kuidas astroloogia abil oma vaimset ja emotsionaalset heaolu parandada.

Samuti uurime, kuidas Kuu asetus võib mõjutada äritegevust ja avalikkuse suhtumist ettevõtetesse. Miks mõned tooted või teenused on populaarsemad kui teised? 

Vastus peitub asjaolus, et Kuu asend määrab selle, kuidas avalikkus meid näeb.

Astroloogia pakub ka lahendusi Kuu kriiside ületamiseks ja enese eest hoolitsemise tähtsustamiseks. Kui tunned, et oled emotsionaalselt kurnatud või vajad abi oma vajaduste teadvustamisel ja rahuldamisel, siis leiad siit väärtuslikke teadmisi ja nõuandeid.

Lisaks on meie lehel saadaval ka igakuine Tervise ja Heaolu ülevaade, et saaksid valmistuda eelseisvaks perioodiks, pöörates tähelepanu oma heaolule ja tervisele.

Oled oodatud jälgima ka meie Youtube kanalit, kus Karin ja Urmas jätkavad sinu astroloogilise teekonna juhendamist. Anna meile teada ka teemadest, mida soovitad meil tulevikus käsitleda. Oleme siin, et olla abiks sinu astroloogilisel teekonnal.

KUU JÄÄRAS

KUU SÕNNIS

KUU KAKSIKUTES

KUU VÄHIS

KUU LÕVIS

KUU NEITSIS

KUU KAALUDES

KUU SKORPIONIS

KUU AMBURIS

KUU KALJUKITSES

KUU VEEVALAJAS

KUU KALADES

Koosta oma sünnikaart ja kontrolli, millises märgis asub Sinu Kuu.

Seda saad teha Luna Astrology äpiga siin: