Allahindlus!

Suhteastroloogia – Avasta Partnerluse Sümfoonia

39.00

Astroloog Urmas Rehkalt kutsub sind avastama oma suhteid sügavamal tasandil läbi põhjaliku suhteastroloogia konsultatsiooni. Kasutades mõlema partneri sünnikaarte, uurib Urmas, kuidas teie isiksused, maailmavaated ja planeetide asetused loovad ainulaadse suhtedünaamika. Vali paindlik telefonivestlus või interaktiivne online-kohtumine ja avasta, kuidas Urmas saab aidata sul oma suhet uuel tasandil mõista ja tugevdada.

Broneeri aeg siit:

Laadimine.
Kategooria:

Kirjeldus

Avasta Oma Suhted Sügavamal Tasandil: Astroloog Urmas Rehkalt juhatab Sind läbi põhjaliku suhteastroloogia konsultatsiooni, aidates mõista ja tugevdada sinu partnerluse alustalasid. Suhteastroloogias kasutame mõlema partneri sünniandmeid, et analüüsida, kuidas teie isiksused, maailmavaated ja planeetide asetused mõjutavad teie suhet.

Harmoniseeri Oma Suhteid: Kas soovid parandada oma suhtlemisoskust partneriga? Või leida viise, kuidas lahendada korduvaid hõõrumisi? Või ehk süvendada emotsionaalset sidet? Urmase konsultatsioon pakub sulle teadmisi ja informatsiooni, kuidas tuua suhtesse rohkem mõistmist, armastust ja tasakaalu.

Täielik Ülevaade Suhte Dünaamikast: Urmas uurib mõlema partneri sünnikaarte, analüüsides armastuse, kommunikatsiooni, kirgede ja väljakutsete aspekte. Ta selgitab, kuidas teie planeetide asetused mõjutavad suhteid, aidates teil mõista ja ületada võimalikke takistusi teie ühises elus.

Kui Ideaalne Partner On Alles Saabumas: Kui hetkel partner puudub, pakub Urmas võimalust uurida, milline partner sulle astroloogiliselt kõige paremini sobiks. Selle lähenemise abil analüüsitakse sinu seise, et mõista, millist partnerlussuhet sinu sünnikaart enim toetab. See ainulaadne vaade aitab sul paremini mõista oma vajadusi suhetes, valmistades sind ette tulevaseks kaaslaseks, kes toetaks sinu arengut ja õnne.

Personaalne ja Sügavuti Lähenemine: Täpse sünniaja teadmine on oluline, et tagada kõige asjakohasem ja isikupärane nõustamine. Kui täpne sünniaeg pole teada, leiab Urmas täpse sünniaja läbi sünnikellaaja täpsustamise ehk rektifitseerimise, kasutades selleks sinu elus juba aset leidnud oluliste sündmuste toimumisaegu. See tagab täpsema sünnikaardi ja võimaldab paremini prognoosida tulevasi võimalusi. 

Partneri(te) puhul on oluline teada sünnikuupäeva. Juhul, kui partner soovib süvitsi analüüsi mõlemapoolselt, on vajalik ka partneri täpne sünnikellaaeg ja koht.

Konsultatsiooni Vormid:

  1. Telefonivestlus Astroloogiga: Personaalne ja privaatne vestlus astroloogiga telefoni teel. Vestlus kestab etteantud aja ja on ideaalne kiireks ja mugavaks konsultatsiooniks.

  1. Online Konsultatsioon Astroloogiga: Interaktiivne kohtumine Zoomi turvalises internetikeskkonnas. Pakume ainulaadset linki lihtsaks sisenemiseks, videosalvestuse võimalust ning paindlikkust aruteluks, mis ületab piire ja aegruumi.

Hind ja Kestvus:

Maksumus: 39 eurot, pakkumine kehtib broneeringutele kuni veebruari lõpuni. Tavahind 65 eurot

Kestvus: 1 tund

Broneeri oma konsultatsioon juba täna ja avasta, kuidas Urmas saab aidata sul oma suhet uuel tasandil mõista ja tugevdada.

Kui sul on küsimusi või soovid lisateavet, võta julgesti ühendust. Ootan sind avastama, kuidas suhteastroloogia saab teie suhet elavdada ja süvendada.