Kui filmides kujutatakse astroloogi tööruumi tihti hämara kardinatetaguse toapugerikuna, kus põlevad küünlad ja helisevad kellukesed, siis tegelikkus näeb välja hoopis teistsugune. Astroloogid töötavad hästi valgustatud ruumides ja nende töövahendiks on arvuti.

Järjest enam astrolooge eelistab ka klientide nõustamist läbi viia internetikeskkonnas, kuna sellel on näost-näkku kohtumiste ees mitmeid eeliseid. Meie kliendid on online-konsultatsioonid hästi vastu võtnud ja kiidavad selle häid külgi. Vaatame, mis need on.

Konsultatsioon võib toimuda ükskõik kus

Kuna nõustamine toimub läbi arvuti, telefoni või tahvelarvuti, siis võib see toimuda ükskõik kus, peaasi, et seal oleks toimiv internetiühendus. Sa võid olla konsultatsiooni ajal kodus, kohvikus, pargis, metsas, rannas või kus iganes. Oleme teinud veebi teel nõustamist näiteks inimesega, kes ootas Helsingi sadamas laevale minekut. 

Sa ei pea kuhugi sõitma

Kuna kõigil on pidevalt palju asjatoimetusi ja ringi sõitmist, siis on meeldivaks vahelduseks teenus, mis tuuakse sulle koju kätte. Eriti oluline on see asjaolu praegu, kui koroonaviirus on paljud inimesed ära hirmutanud ja sootuks koduseinte vahele jätnud. 

Ning kui sul ongi kallal näiteks kergemat sorti külmetus, siis ei pea nõustamist sellepärast ära jätma, et nina tilgub ja köhima ajab. Meid see ei häiri. 

Online-konsultatsioon aitab kokku hoida ja aega ja raha, mis läheks kohtumispaika sõitmise peale. Veebikohtumise puhul piisab sellest, kui lähed teise tuppa.

Online-konsultatsioon jääb sulle alles

See on asjaolu, mis meie klientidele kõige rohkem meeldib! Online-konsultatsioonist jääb järele salvestatud fail, mille me lisame oma Dropboxi kausta ja saadame sulle lingi, mille kaudu sa saad selle kahe nädala jooksul alla laadida. Pärast seda me kustutame faili.

Meie kliendid räägivad, et nad kuulavad salvestuse mitmeid kordi üle, sest esimese korraga ei jää ju kõik meelde. Paljud ütlevad, et nad avastavad salvestusest asju, mida nad vestluse ajal üldse tähelegi ei pannud. Näost-näkku konsultatsiooni ajal olekski selline mõte kaotsi läinud, aga nüüd on võimalik seda kasvõi kümme korda kuulata, kui soovi on.

Meil on üks klient, kes kirjutab salvestuse sõna-sõnalt maha, tõmbab ringi ümber kuupäevadele, mil ootavad ees olulisemad aspektid ning loeb neid märkmeid kuni järgmise konsultatsioonini.

Ükski minut ei lähe kaotsi

Füüsiliselt ühest kohast teise liikudes võib ikka juhtuda, et ummikud on suured, bussi ei tule õigel ajal või viskab ilm mõne vimka. Online-konsultatsioon saab alata täpselt õigel ajal, sest me ei sõltu liiklusest ega ilmaoludest.

Online-konsultatsiooni ei ole vaja karta

Mõned kliendid on nõustamisest loobunud, kuna peavad tehnikaga toimetamist liiga keeruliseks. Eks me olemegi kõik erinevad ja pelgame erinevaid asju, aga me julgustame teid proovima, sest kaotada pole tõesti mitte midagi, on ainult võita. 

Kui sul on hirm, et sa ei oska Zoom rakendust kasutada, siis ära muretse. Võid meile alati helistada ja me juhendame sind telefoni teel.

Või – kui miskipärast programmid ei toimi, võime nõustamise läbi viia ka telefonitsi. Sel juhul ei saa me aga vestlust salvestada ja sul pole võimalik seda hiljem üle kuulata.

Igal juhul julgustame sind veebikonsultatsiooni proovima. Astroloogiast on tähtsate otsuste ja kasvõi teiste inimeste mõistmisel nii palju abi, et patt oleks seda võimalust kasutamata jätta.

Teeme näiteks proovi tutvustava konsultatsiooniga, mille eest sa midagi maksma ei pea.