Selle konsultatsiooni käigus leiab astroloog kõige sobilikuma ajahetke oluliste ettevõtmiste tarbeks. Leiab olulisele tegevusele nö sobiliku sünniaja. Astroloogiliselt saab vaadelda igat ajahetke ning kirjeldada seda hetke planeetide asetuse kaudu. Teades iga planeedi olemust on võimalik näha kas antud hetk on soosiv kliendile vajalikus valdkonnas. Seetõttu on võimalik ka leida sobilikum ajahetk oluliste tegevuste alustamiseks. Nii nagu inimese sünnikaart tekib mingil ajahetkel ning kohas, ning selles hetkes on näha inimese potensiaalsed võimalused, on ka oluliste tegevuste sünnikaardist näha selle teguvuse käekäik ja võimalused.

Kui kliendil on soov alustada mõne olulise tegevusega, siis on just see konsultatsioon sobilik. Konsultatsiooni käigus selgitab astroloog välja millega täpsemalt klient soovib alustada ning leiab seejärel võimalikult sobiliku ajahetke.

Astroloogi peamine huvi on aidata kliendil alustada ajal mil lõpptulemus oleks võimalikult positiivne.

Kui soovid alustada ettevõttega, investeerida oma raha, osta kinnisvara, abielluda, sõlmida olulist lepingut, saata olulist kirja, avaldada müügikuulutust, kandideerida töökohale või alustada mõne muu olulise tegevusega siis küsi nõu.

Pakume konsultatsiooni läbiviimiseks kahte võimalust:

Telefonivestlus Astroloogiga – Astroloog helistab kokku lepitud ajal kliendi telefonile ning vestlus toimub etteantud aja vältel. Puudub võimalus järelkuulamiseks kuna konsultatsiooni ei salvestata.

Online konsultatsioon Astroloogiga – Kohtumine toimub Zoomi turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Sa ei vaja eraldi kontot ega registreeringut, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik. Konsultatsioonist on võimalik talletada videosalvestus.

Hind ja kestvus:

Maksumus: 40 eurot
Kestvus: 30 minutit

Broneeri aeg siin:


Laadimine.

NÄIDIS: Tegevusteks sobilikud ajad.