Kes me oleme

Karin Rehkalt

Astroloog Karin Rehkalt alustas astroloogia õpinguid 2008. aastal. Isikuastroloogina on Karin nõustanud oma kliente alates 2009. aastast. Alates 2012. aastast tegeleb süvitsi horaarastroloogia haruga. Tänaseks on Karin rahvusvaheliselt sertifitseeritud astroloog. Ta on ka Eesti Astroloogide Liidu liige.

Urmas Rehkalt

Astroloog/investor Urmas Rehkalt tegutseb finantsastroloogia haruga alates 2009. aastast. Swing-trademisega süvitsi 2017. aastast. Urmas pakub ka astroloogia rakendustele koolitusi ning konsultatsioone. 2017. aasta sügisel alustasime Astro-Investorite klubi vestlusringiga.

Mida me pakume

Miks eelistada astroloogi online-konsultatsiooni?

Järjest enam astrolooge eelistab oma klientide nõustamist läbi viia internetikeskkonnas, kuna sellel on näost-näkku kohtumiste ees mitmeid eeliseid. Meie kliendid on online-konsultatsioonid hästi vastu võtnud ja kiidavad selle häid külgi.

Koolitused

Pakume astroloogia koolitusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Võimalus õppida asukohast sõltumata. Uued koolitused ilmuvad meie kodulehele “Koolitused” alajaotusesse.

Soovid meie teenust tasuta proovida?

Pakume oma uutele klientidele ainulaadset võimalust tutvuda meie astroloogiga ning vestelda temaga esimesed 30 minutit täiesti tasuta. Tegemist on sissejuhatava konsultatsiooniga mille käigus räägime personaalselt sind paeluvatel teemadel ning tutvustame meie poolt pakutavate teenuste võimalusi.

Jälgi meie Youtube kanalit

Aasta ülevaade - Mis Toimub: 2023

Soovid oma lähedasele meeldejäävat kingitust teha?

Astroloogia Abi konsultatsiooni kinkekaart on ainulaadne kingitus.

Kinkekaardi väärtuse valid ise (nt Esmase konsultastiooni, kui kingituse saaja ei ole meie varasem klient) ning kinkekaardi kehtivusaeg on 12 kuud.

Kinkekaardi soetamiseks võta meiega ühendust e-posti teel info[at]astroloogiaabi.ee või helista 555 09500

Tasuta Rx Merkuuri kalender - 2019

Lae alla tasuta retrograadse Merkuuri kalender 2019. aastaks.

Sea kalender oma ekraani taustapildiks või lae kalender alla siit:

Retrograadne Merkuur – tihti ebamugavusi ja tüütuid takistusi kaasa toov periood. Merkuur “tagurdab” aastas enamasti kolmel korral, vahel ka neljal korral. 2019. aasta kalendris on välja toodud nii Retrograadse Merkuuri perioodid kui ka varjuperioodid, mil Merkuur liigub märgi kraadides mida ta läbib retrograadse liikumise jooksul. Ka varjuperioodil võime me tunda retrograadse Merkuuri mõju.
Mida siis antud perioodil oodata, vältida ja/või korda saata?
Tehnika võib alt vedada, lepinguliste suhetega ja lepingute sõlmimisega võib probleeme esineda, suhtlus on konarlik ja aeganõudev. Retrograadse Merkuuriga ei ole soovitatav teha järgmist: alustada tähtsaid projekte; alustada uuel töökohal; kolida uude kohta; alustada kohtuasju; alustada reisi; osta arvutit, mobiiltelefoni ega muid elektroonikaseadmeid; osta autot, paati, maja; sõlmida lepinguid ja kokkuleppeid; allkirjastada dokumente; saata postipakke.
Sellel ajal võib: proovida lahendada vanu probleeme; tegeleda minevikuga; muuta meelt; üritada müüa asju mis on katkised, kuid ostja peab olema probleemist teadlik.

Mida kliendid meist arvavad

Minu jaoks on olnud need konsultatsioonid alati põnevad ja oodatud. Konsultatsioonile kuluv aeg möödub märkamatult. Kõik mille kohta küsimus on olnud, on saanud ilusa ja selge vastuse, rohkemgi veel. Nõuanded ja soovitused kuidas mingil ajahetkel aspekti lahendada on olnud väga vajalikud. Midagi arusaamatuks või segaseks pole kunagi jäänud. Meeldib väga, et konsultatsioon salvestatakse ja seda on võimalik hiljem uuesti kuulata.
Piret N.
Võin julgelt pidada Karinit oma isiklikuks astroloogiks juba mitmeid aastaid. Ilma temaga konsulteerimata ei tee ma enam ühtegi suurt ja olulist otsust, sest olen veendunud ja kogenud, et see tõesti töötab. Näiteks, kui on vaja soetada kodu, osta/ müüa autot, teha karjääri, minna reisile, või on segased ajad suhtes, siis just tänu Karini professionaalsele võimele kaarti ja aspekte tõlgendada teevad elu ja olemise palju selgemaks ja lihtsamaks. Ääretult meeldiv, tore ja soe inimene. Ta tõesti oskab ja tahab aidata. Jutuajamised ja kohtumised Kariniga on alati oodatud ja põnevad, õnneks võib neid lõputult järele kuulata.
Kerli P.
Karin on väga põhjalik, leiab alati "lahendused" ja ei lepi vähemaga. Väga meeldib, et konsultatsioonilt saab kaasa salvestuse, sest infot on palju, võimalus hiljem üle kuulata annab palju juurde. Õpingud on samuti väga huvitavad, kaasatud on õpilaste endi (soovi korral) sünnikaardid.
Kadi R.L.
Olen säästnud väga palju aega ja ka raha õigete otsuste tegemisel läbi astroloogia. Hindan Kariniga konsulteerides tema täpsust ja põhjalikkust. Tunnen, et ka talle on oluline, et leiaksin alati parima võimaliku lahenduse. Väga suureks plussiks on konsultatsioonide videona taasesitamise võimalus.
Jagget K.

Soovid rohkem teada?

*Astroloogiaabi.ee pakub uutele klientidele võimalust vestelda meie astroloogiga 30 minutit tasuta.
Konsultatsiooni väärtus 40 eurot.