Seekordne Täiskuu on väga pingeline. Kuu on pinges Saturni ja Uraaniga siis on selle mõju väga radikaalne. Tahetakse vabaks saada ja ei taluta enam piiranguid kas siis isiklikus elus või ka üldises plaanis. Tahetakse teha seda mis meeldib ja kohustustega tegeleda ei soovita. Küll aga võib näidata ka et ootamatult tulevad uudised valitsuselt või muudelt autoriteetidelt. Ning kuna Skorpion on seotud ka saladustega ja salaluurega siis on võimalus, et mõni saladus tuleb päevavalgele ja tekitab ootamatu skandaali. 

Ning Skorpion valitseb ka tunnete üle seega see võib olla väga intensiivne aeg mis puudutab meie tundeid. Kipume ennast kaitsma ja ehk liigselt dramatiseerima. Ja ennast õigustama ning tunneme, et meid on tähelepanuta jäetud ning meile on liiga tehtud ning nüüd on see aeg kus me ütleme ja näitame seda ka välja. Ning see on tegelikult väga hea kui me ütleme välja mida me enda sisse oleme kogunud sest Skorpion on ka psüholoogiaga seotud ja meie alatedvusega ning puhastumisega seotud. Seega saame peale välja ütlemist justkui puhtamaks ja vabamaks. 

Vaatame nüüd ka päikesemärke eraldi ja kindlasti vaadake ka oma AC märki kui teate oma täpset sünniaega. 

Seega lugege mõlemat kirjeldust nii oma Päikesemärgi oma kui ka AC märgi oma. 

Jäärad: 

Suure tõenäoliselt tuleb teil tegeleda sissetulekutega või siis pigem maksude või teiste inimeste rahadega. Võivad olla suured väljaminekud seoses jagatud varaga näiteks kinnisvara tehingud, panga laenud. Või siis partneri sissetulek muutub või läheb mingil põhjusel rohkem raha välja tänu partneritele kas siis isiklik partnerlus või ka ärialane partnerlus on väljaminekutega seotud. Võimalik, et nüüd olete jõudnud mingisugusele tulemusele tegevustes mis said alguse oktoobri lõpus aastal 2019. 

Sõnnid:

Tegelete partnerlussuhetega. Kas siis isikliku või ka karjäärialasega. Võimalik, et te tunnete, et teil on nüüd küll sellest, et teie suhe teid piirab ja ei lase olla selline nagu te sooviksite ning otsustate oma suhte lõpetada. Või siis ka teete avalikuks oma suhte näiteks abiellute, kihlute või siis just nimelt lahutate ja ütlete selle ka avalikult välja. 

Teie partner kas siis ärialane või ka isiklik võib esile tuua teema mis on temas juba ammu kogunenud aga ta pole seda teiega jaganud. Ning mõlemad pooled tunnevad ennast lööduna ning mitte mõistetuna. Tuleks kindlasti arutleda ja suhelda teemadel mis häirib eriti mis puudutab teie tundeid. Seeläbi tunnete ennast hiljem palju paremini ning saate probleemi ka lahendada läbi kokkulepete või ühiste mõtete. 

Kaksikud:

Tegelete palju tööga või ka oma tervisega seotud teemaga. Võimalik, et saate teada midagi mis puudutab teie töökaaslaseid näiteks. Ja see tekitab suure probleemi teie jaoks. Kuid teil on võimalus leida viis kuidas oma sissetulekutega toime tulla. 

Teil võib olla probleeme ka tervisega seda just eelkõige siis emotsioonidega seotult. Jällegi on siin vaja sellisel juhul oma emotsioonid välja lasta ning välja öelda mis sinu hinge piinab sest see aitab sul terveneda. 

Vähid:

Tegelete lastega kui teil neid on. Olete ehk probleemi ees mida toob lapse tulevik. Millise kooli näiteks nad peaksid valima edasi õppimiseks jne. Või siis tegelete hoopis mõne loomingulise teemaga mida püüate nüüd lõpetada ja avalikkuse ette näiteks tuua aga sellega võib olla rahalisi raskuseid. Ilmselt olete liigselt juba kulutanud ning eelarves on liiga vähe raha järgi. 

Või siis tegelete oma romantiliste suhetega ja otsustate, et inimene kellega olete suhelnud ja kohtamas käinud ei ole siiski teile sobilik, kuna teil on erinevad arusaamad elust. 

Lõvid:

Teie tegelete oma kodu ja perega. Võimalik, et partner on seotud sellega et teil tuleb kodus muutuseid teha. Võimalik, et nt partner või ka teie ise muudate oma karjääri ja seetõttu tuleb teil otsustada kus  ja kuidas hakkate elama. Või siis lihtsalt püüate oma kodu ja pere ning tööd paremini ühendada omavahel. 

Neitsid:

Võite tegelda rohkem oma naabruskonna või lähisugulastega või siis allkirjastate lepinguid mis võivad olla seotud kuidagi teie tööga või lisaprojektidega. Või siis olete just lõpetanud näiteks kooli ja teil tuleb nüüd alustada erialasel tööl. Kuid te ei pruugi olla väga rahul lepingu tingimustega. Või siis lihtsalt olete seotud vaidlustega mis seotud teie tööga või ka töökaaslastega. Kui oled sellises olukorras siis püüa jääda rahulikuks ning mõelda oma tuleviku plaanidele ning unistustele ja käitu vastavalt. 

Kaalud:

Tegelete oma sissetulekutega kas siis olemasolev sissetulek lõpped või siis maksate ära suurema laenu pangale jne. Ja on ka võimalik, et suurem summa kulub seoses lapsega või siis teie hobile. Seega võite avastada, et olete liigselt kulutanud ja nüüd on aeg leida võimalus kuidas oma tagavarasid uuesti täiendada. 

Skorpion:

Võite tegeleda probleemide lahendamisega mis puudutab teie kodu ja partnerit. Võimalik, et probleeme tekitavad partneri vanemad või siis oled ärritunud sellpärast mida partner sulle ütleb. Igaljuhul on suur tõenäosus, et tuleb probleeme partnerlussuhetes kas siis isiklikus või ka äripartnerluses. Võimalik, et on siia seotud ka juriidilised teemad. Sul tuleks aga mõelda tulevikule ja oma unistustele mitte neid silmist lasta ning mõelda miks see probleem sinu elus on ja kuidas see sinu unistuste täitumistele kaasa võiks aidata. Tuleks näha metsa mitte puid hetkel. 

Amburid:

Suure tõenäosusega tuleb teil tegeleda tervisega. Võimalik, et tegu on millegi kroonilisega mis on nüüd ägenenud aga kindlasti tuleb siin tegutseda ja tervis korda saada. Kuna Täiskuu on alati hea aeg arsti külastamiseks sest arst näeb siin probleemi juurpõhjust paremini siis kindlasti tasub nüüd minna ja välja uurida mis teie kehaga toimub kust sai probleem alguse. 

Samuti võite lõpetada oma praeguse töö või siis lahkub mõni töökaaslane ja see mõjutab teid kuidagi. Igaljuhul kui midagi tahab teie elust lahkuda ja lõppeda siis tuleb sellel minna lasta. Selleks võib olla ka nt teie halvad harjumused mis on teile terviseprobleemi toonud. Siis nüüd on vaja minna lasta nendel harjumustel. Ja kindlasti saate siin tuge oma partnerilt, tema aitab teil probleemidest üle saada. 

Kaljukitsed:

Võite avalikustada midagi oma sõpruskonnale mis on seotud teie romantiliste suhetega või siis lastega kui teil neid on ja see on midagi mis on teie jaoks pikaaegsete plaanidega seotud. Või siis lihtsalt loobute sõprusest kellegagi kuna teie vaated enam ei sobi kokku. Võite ka lõpetada mõne loomingulise projekti aga selle lõpetamine osutub raskemaks kui arvasite küll aga saate tuge partnerilt. 

Veevalajad: 

Mõelge mis teie karjääriga seotult toimus oktoobri lõpus aastal 2019 kas alustasite uuel kohal või siis saatsite välja oma CV jne. See tegevus on nüüd jõudnud etappi kus näete tulemusi kas siis olete uhke selle üle ja näitate oma tulemusi ka teistele või mõistate et nüüd tuleks lõpetada sest see ei tööta teie jaoks. Võite olla ka probleemi ees kumb vajab rohkem teie tähelepanu kas teie kodu ja perkond või teie karjäär. Võite lõpetada praeguse karjääri ja edasi liikuda kuna tunnete, et teid ei tunnustata ja ei märgata piisavalt. Võimalik ka, et teie vanemate elus on kriis ja teil tuleb sekkuda ning ennast ohverdades aidata probleem lahendada. Igaljuhul kui on midagi mis teid häirib siis nüüd on aeg see välja öelda ja mitte enda sisse hoida ja oodata, et keegi teine tuleb ja küsib mis teid piinab. 

Kalad: 

Võimalik, et teie reisid ei suju plaanipäraselt seega varuge omale ka teine plaan või siis jätke ruumi muudatusteks. Ning kontrollige oma dokumente, et kõik oleksid õiged ning korrektsed. Võite ka saada uudised mis puudutavad teie haridust näiteks eksamitulemused mis pole ilmselt sellised nagu ootasite. Võite tegeleda ka oma õdede või  vendadega. Aitate nende probleeme lahendada. Püüdke mitte kõike väga südamesse võtta.