Milles peitub Sinu päikesemärgi materjaalne heaolu?

Alljärgnevalt leiad kirjelduse iga päikesemärgi kohta, milles peitub tema potensiaalne võimalus saavutada materjaalne heaolu. Selleks, et saada teada täpselt milised on just Sinu potensiaalsed võimalused rikastuda tuleb vaadelda täpset isiklikku sünnikaarti. Antud teemasid on võimalik käsitleda personaalse astroloogilise nõustamise käigus.

 

Päike Jäära märgis (21.03 – 19.04)

Jäär on tulemärk. Jäära võib võrrelda tulekahjuga mis liigub metsas tohutu kiirusega, nii, et puudutab vaevalt oma kuumusega puid. Sellest tulenev soojus avab käbid selliselt, et seemed saaksid välja tulla ning uus elu võib alata.
Sarnaselt tulekahjule, veendes kedagi proovima mõnda toodet või teenust, suudab Jäär süüdata neis sisemise leegi ning anda soojuse mis äratab nad elule. Selliselt suudavad nad näha positiivset kasu tootest või teenusest. Muidugi saab Jäär müüa vaid neid tooteid ja teenuseid millesse ta ise siiart usub, sest ta müüb läbi oma entusiasmi. Mida enam Jäär pakutavasse usub, seda enam ta ka müüb ning teenib.

 

Päike Sõnni märgis (20.04 – 20.05)

Sõnn on maamärk. Tal on väga hea võime saavutada püsiv rikkus. Sõnn on seotud asjadega, millel on kindel rahaline väärtus, asjad mis ajaga muutuvad aina väärtuslikumaks.
Sõnn peaks vältima kiirelt rikastumise viise, sest isegi kui sellest tuleks kiirelt palju raha, kaotab see rikkus ja raha ka kiirelt oma väärtuse või kaotatakse saadud raha kiiresti. Sõnn peaks inveteerime millessegi püsivasse nagu näiteks maa, kinnisvara, eriti kvaliteetsesse kinnisvarasse. Sõnn peaks olema väga veendunud, et tehing mille ta teeb ei sisalda mingeid tagamõtteid. Et isikud, kellega ta tehingut teeb, oleksid väga hea mainega ning pikaajalise taustaga.

 

Päike Kaksikute märgis (21.05 – 21.06)

Kaksikud on õhumärk. Kaksikute heaolu tuleneb eelkõige tema kiirest taibust ja heast mälust. Tal on suurepärane võime leida just see õige teema millesse investeerida läbi uudiste. Lugedes näiteks finantsaruandeid. Ta suudab kiirelt välja arvutada intresse, selle liikumist ning teha võrdlusi.
Kaksik peab suutma oma mõtted ka reaalselt teostada, mitte ainult rääkima sellest kuhu oleks hea investeerida.
Kaksikutele on omane seltskondlikus ning valitseb suur tõenäosus, et ta saab vajaliku info just nimelt sotsiaalse suhtlemise teel. Kuuldes näiteks, kellel on midagi müüa või kes millega tegeleb ja milliseid teenuseid pakub. Ta kasutab saadud infot enda heaoluks.

 

Päike Vähis märgis (22.06 – 22.07)

Vähk on veemärk. Tal on emotsionaalne side esemetega ning ta mõistab ka teiste inimeste emotsionaalseid vajadusi esemete suhtes. Vähi edu saabub selle tõttu läbi antiiksete esemete, mündikogude või mis iganes muude sentimentaalsete esemete kaudu.
Ta on väga lähedane oma perega ning võib saada päranduseks oma lapsepõlvekodu.
Kuna tal on tugev emotsionaalne vajadus turvalisuse järgi siis on vähk väga ettevaatlik oma investeeringutes, et mitte kogeda kaotusi.
Ta on motiveeritud omama suurt varandust, kuna siis on tulevik alati turvaliselt kindlustatud.

 

Päike Lõvi märgis (23.07 – 22.08)

Lõvi on tulemärk. Lõvi märki valitseb Päike, seega on nad võimelised kiirgama elu ja olema juhi positsioonil. Ta on nagu kuulsus kelle esinemisi keegi tähelepanuta ei jäta ning talle tasutakse alati heldelt selle eest.
Kui Lõvi omandab rikkust siis tuleb tal alati meeles pidada, et rikkus tuleb läbi suuremeelsuse, mis on omakorda kingitus universumilt. Tuleb üle saada oma egost ja jääda selleks keda teised alati imetlevad ning toetavad.

 

Päike Neitsi märgis (23.08 – 22.09)

Neitsi on maamärk. Neitsi on väga praktiline ning see on tema peamine väärtus rikkuse saavutamisel. Ta näeb asjade tõelist väärtust ja kasulikkust. Ta kasutab neid asju, mille väärtuses ta on kindel, ning seetõttu ei pruugi kuigi tihti uusi asju katsetada. Tänu kokkuhoidlikusele on tal alati materiaalseid vahendeid, mida investeerida just sellesse mida ta tõeliselt soovib.
Neitsil on väga head raamatupidaja omadused, ta oskab finantsasju korras hoida. Ta investeerib vaid sellesse, millel on reaalne tõenäosus rahalist tulu tuua. Ta võib investeerida millessegi, mida inimesed igapäevaselt vajavad või kasutavad. Olgugi, et see ei pruugi tuua kiiret ja kohest kasu, kuid seda tarbitakse pidevalt. Kasu võivad tuua ka investeeringus ökoloogilistesse valdkondadesse, millessegi, mis toetab planeedi puhastumist.

 

Päike Kaalude märgis (23.09 – 22.10)

Kaalud on õhumärk. Tema sotsiaalsus ning rõõmsameelsus on peamised rikkuse omandamise viisid. Tal on loomulik anne luua harmooniat enda ja teiste vahel ning seeläbi inimesed soovivad Kaaludega jagada ning temalt osta. Ta teeb teistega väga head koostööd. Ta aitab oma kaaslastel lahendada probleeme ning saavutada seeläbi positiivset tulemust ja edu.
Ta on väga õiglane ning soovib iga tehinguga saavutada õiglast kasumit. Kaalud peavad olema teadlikud oma õigustest ning sellest ka kinni pidama.Ettevõtmised mis on seotud partneriga sobivad Kaaludele kõige enam. Kuna siis on keegi kellega oma ideid jagada ning arendada. Ettevõtlus võiks olla seotud näiteks juura või nõustamisega.

 

Päike Skorpioni märgis (23.10 – 21.11)

Skorpion on veemärk. Tänu läbinägelikkusele, intensiivsusele ning strateegilisele oskusele on Skorpionil võimalus saavutada edu läbi teiste inimeste raha. Ta sobib töötama kindlustus, investeerimis- või pangandusettevõttes.
Ta hoiab oma rahalised plaanid suures osas enda teada. Seetõttu sobib töötama ettevõtetes, kus edu sõltub konkurendi ees saladuse hoidmisest. Sobib ka töötamine detektiivina.
Kuna Skorpion on võimeline edukalt välja selgitama edu toovaid võimalusi läbi alateadvuse, siis mediteerimine aitab neil jõuda sügavale meeltesse ning seeläbi leidma parimaid lahendusi.
Skorpion võib leida varandust sügavatest saladuslikest kohtadest nagu näiteks ookeani põhjast või ka sügavast alateadvusest. Skorpion võib töötada ka taaskasutuses, kuna ta suudab leida rikkuse sealt, kus teised ei näe rahalist väärtust.

 

Päike Amburi märgis (22.11 – 21.12)

Ambur on tulemärk. Ambur on loomult positiivselt mõtleja. Seega usub ta, et on edukas ja õnnistatud, ükskõik millises rahalises seisuses ta ka poleks. Ning tõenäoliselt ei pea ta raha ja jõukust vajalikuks et õnnek olla. Ambur on tark, ning ta teab, et elus on palju tähsamaid asju kui raha.
Selleks, et rikkust luua tuleb vaadata kaugemale kui vaid rikkuse loomine. Tuleb uurida läbi filosoofia miks ma olen siin füüsilises kehas. Sa oled siin selleks, et täita vaimne missioon! Selleks vajab Sinu kõrgem teadlikkus füüsilist keha nagu hinge kodu. Mis omakorda vajab igapäevast hoolitsemist selleks, et ta saaks täita tõhusalt oma missiooni. Ilma, et peaks pidevalt mõtlema kuidas raha saada. Seega Ambur kujutleb mõttes omale ette, et tal on püsiv rahaline sissetulek mis lubab tal rahus oma missiooni täita, ning selliselt ongi alatiseks raha probleem lahendatud.

 

Päike Kaljukitse märgis (22.12 – 19.01)

Kaljukits on maamärk. Parim viis leida tee materjaalse eduni on saada mingi ala eksperdiks. Kaljukits on piisavalt praktiline, et mitte otsida kiiret teed rikastumiseni. Ta teab, et parem on liikuda tasapisi aga järjekindlalt tipu poole.
Kaljukits õpib teiste kogemustest. Ta järgib juba töötavaid reegleid ning kui jõuab ise tippu, annab head nõu ka teistele.
Püsivus ja järjekindlus noores eas viib ta pensionipõlveks kindlustatud ja mugavale elujärjele.

 

Päike Veevalaja märgis (22.01 – 18.02)

Veevalaja on õhumärk. Veevalaja tee heaoluni peitub tema vaimsuses. Tal on palju häid ideid, millest üks võib olla väärt miljardeid.
Ta võib leiutada midagi, mis aitab raha ja aega säästa. Eriti elektroonika või teaduse valdkonnas. ta ei tohiks unustada oma leiutisi patenteerida.
Ta suhtub rahasse uuenduslikult, ning pigem elab kommuunis või siis tegeleb vahenduskaubandusega. Kui, et kasutavad traditsioonilisi pangateenuseid. Ta võib kasutada ka uuenduslikku raha, nagu näiteks Bitcoin. Või siis töötada ettevõttes, kus on võrdne maksustamine/kasumi jagamine.

 

Päike Kalade märgis (19.02 – 20.03)

Kalad on veemärk. Kalade märk soovib pigem teisi aidata ja neile anda. Kuid tänu heale karmale saab ta sellegipoolest kenasti materjaalselt hakkama.
Kalade edu tuleb enim loomingulistest valdkondadest nagu näiteks kunst, muusika, tantsimine, kirjutamine, fotograafia.
Kalad lähtuvad majanduslikes otsustes oma sisetundest, kuna see on tal hästi arenenud. Ta võiks omandada ka põhiteadmised majandusest ning kasutada seda oma otsuste langetamisel.