Aasta Ülevaade – Sinu Päikese Tagasitulek ☀️

65.00

Päikese tagasituleku konsultatsioon ehk aasta ülevaade on hindamatu tööriist kui soovid oma elu paremini juhtida ja olla teadlikum kosmilistest mõjudest. Haara kontroll oma tuleviku üle ja kasuta seda teenust, et muuta oma aasta edukamaks ja harmoonilisemaks.

Broneeri aeg siit:

Laadimine.

Kategooria:

Kirjeldus

Päikese tagasituleku kaart on suurepärane teejuht, et saada põhjalik ülevaade oma järgnevast aastast. Aasta ülevaade on personaalne konsultatsioon, mis pakub detailset analüüsi ja prognoose vastavalt sinu isiklikule sünnikaardile. See aitab sul mõista, millised on peamised teemad, võimalused ja väljakutsed mis sind uuel aastal ees ootavad, pakkudes väärtuslikke juhiseid ja ettepanekuid, kuidas neid edukalt navigeerida. Oluline on mõista, et Sinu aasta algab sinu sünnipäeval.

Millist infot see konsultatsioon annab:

  • Detailne analüüs sinu Päikese tagasituleku kaardile, pakkudes põhjalikku analüüsi sinu isikliku aasta teemadest ja valdkondadest mis vajavad enim tähelepanu.

  • Väärtuslikud näpunäited, hoiatused ja nõuanded – Saad juhiseid, kuidas kasutada ja maksimeerida tuleva aasta energiate potentsiaali.

  • Teadvustad eluvaldkondi, mis saavad olema esile tõstetud järgmiste kuude jooksul.

  • Sinu käsutuses on info, mis aitab sul toime tulla ees ootavate katsumustega.

  • Saad teadlikuks oma isiksuse osadest, mis võivad olla olnud teadvustamata ja ootavad integreerimist kindlal perioodil sinu elus.

  • Saad tuge rasketest emotsioonidest ülesaamiseks ja takistustest vabanemiseks kindlal ajal oma elus.

Konsultatsiooni Vormid:

  1. Telefonivestlus Astroloogiga: Personaalne ja privaatne vestlus astroloogiga telefoni teel. Vestlus kestab etteantud aja ja on ideaalne kiireks ja mugavaks konsultatsiooniks.

  2. Online Konsultatsioon Astroloogiga: Interaktiivne kohtumine Zoomi turvalises internetikeskkonnas. Pakume ainulaadset linki lihtsaks sisenemiseks, videosalvestuse võimalust ning paindlikkust aruteluks, mis ületab piire ja aegruumi.

Hind ja Kestvus:

  • Maksumus: 65 eurot

  • Kestvus: 1 tund

Broneeri oma sünnipäeva konsultatsioon juba täna ja tee plaane järgnevaks isiklikuks aastaks ettenägelikult.

Kui sul on küsimusi või soovid lisateavet, võta julgesti ühendust. Ootame Sind meie kogukonnaga liituma juba täna!