10. nädala astroloogilised mõjutused (06.03 – 12.03.2023)

Siit leiad nädala olulisemad astroloogilised üldmõjud ja nõuanded. Tähtis on mõista, et antud kirjeldused on üldised ning mõjutavad meid kõiki vähemal või rohkemal määral. Iga inimese sünnikaart näitab aga täpselt isiku enda elu puudutavaid aspekte ja võimalikke sündmusi.


Vaata Astroloogia Abi kuu ülevaadet siit:


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Päikese-Uraani sekstiil, Täiskuu Neitsi märgis, Saturn Kalade märgis, Veenuse-Marsi sekstiil, Merkuuri-Uraani sekstiil.


Päike liigub 15° 4′ kuni 22° 3′ Kalade märgis
Merkuur liigub 5° 7′ kuni 17° 51′ Kalade märgis
Veenus liigub 16° 38′ kuni 25° 8′ Jäära märgis
Marss liigub 21° 7′ kuni 24° 9′ Kaksikute märgis


Märtsis toimuvad mitmed olulised planeetide märgivahetused mis toovad uusi alguseid nii ühiskonnas ja ka üksikisikuile. 

Esimene oluline muutus saab alguse teisipäeval, kui Saturn liigub Kalade märki. Sellest märgivahetusest oleme rääkinud ka meie kuu ülevaates. Saturni märgivahetus toimub koos Täiskuuga Neitsi märgis, mis on kvadraadis Marsiga ning trigoonis Uraaniga. See oluline sündmus ajab ootamatult kõik kaardid segamini, sundides meil loobuma iganenud mudelitest ja muutma oma suunda.

Reede ei sobi sugugi meekonnatööks. Sellel päeval võib olla ülemustel raske oma alluvatega toime tulla, õhk on paks ja meie ümber on liigselt draamat. Samas on see väga produktiivne päev, mis võimaldab meil saavutada häid tulemusi. 

Laupäev ja pühapäev tõotavad tulla vägagi romantilised. Laupäeval võiks oma kallimaga midagi spontaanset ette võtta. Seiklused toidavad ka meie tundeid ning ühendavad armsamate sidet veelgi.

Pühapäev on aga sootuks rahulikum ja õrnemate tegevuste päralt, mis suurendavad veelgi sidet kallimate vahel. 

Nädala parim aeg on vahemikus 12.03.2023 07:42 kuni 13.03.2023 08:57

Sihitu kuu – 06.03.2023 05:17 kuni 06.03.2023 05:38

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on vastasseis Saturniga.

Moon -> Virgo  06.03.2023 05:38 kuni 08.03.2023 16:43

Neitsi kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: vaimsed ajaviited, igasugused tööd ja kohustused, teiste teenimine ja rutiinid, tegevused mis nõuavad täpsust ja detailidesse süvenemist. Praegu on hea aeg otsida ja parandada vigu, rohkem tähelepanu pööratakse puhtusele ja korrale. Raske töö tegemine ei ole vastumeelne. Organism ei salli praegu väheväärtuslikku toitu ja kahjulikke aineid. See on hea aeg mõne dieediga alustamiseks. Neitsi kuu valitseb soolestikku ja kõhtu üldiselt.
Viimane aspekt märgis on trigoon Pluutoga.

Sun 60° Uranus – 06.03.2023 15:38

Päikese sekstiil Uraaniga. Aspekti mõjul avardub intuitsioon, tugevneb tahtejõud ja vaimsus. Sellel perioodil võivad sündida edasiviivad ja uuenduslikud ideed. Eriti kasulik aeg grupitöödeks ning ajurünnakuteks. Oleme avatud igasugustele uuendustele. Võib tekkida huvi okultismi ning eriti astroloogia vastu. Soovime oma elus teha muudatusi ning leiame moodused kuidas uusi harjumusi oma ellu juurutada.

Full Moon -> 07.03.2023 14:39 16° 40′ Virgo

Täiskuu saabub seekord muutlikus maamärgis – Neitsis. Ajal mil Päike ja Kuu omavahel vastanduvad on inimesed üldiselt ärevad ja emotsionaalsed. Käitumine on meil sellel ajal ettearvamatu, vahel dramaatiline ja intensiivne.

Seekordne täiskuu toob esile ebakõlad meie igapäevaelus, sealhulgas meie toitumisharjumustes, treeningkavades ning liigselt detailides kinni olemises. Ehk on just nüüd õige aeg lasta oma tervist üle pika aja kontrollida, teha põhjalikud uuringud. Ellu viia mõnest pahest loobumise plaan. Täiskuuga on meil hea võimalus need negatiivsed omadused minna lasta, selleks peame aga olema teadlikud oma käitumisest. Selles osas on täiskuu suurepärane, avades meie ja meid ümbritsevate inimeste silmad, et näha asju millest peaksime vabanema, et liikuda edasi kergema lastiga. Järgneva kahe nädala jooksul, kuni kuu on kahanev, on meil enda vabastamiseks üleliigsest koormast suurepärane võimalus.

Täiskuu leiab aset 16° 40′ Neitsi märgis, mõjutades enim inimesi, kelle sünnikaardis asetsevad isiklikud planeedid ja punktid vahemikus 14 kuni 20 kraadi muutlikes märkides (Kaksikud, Neitsi, Ambur ja Kalad).

Saturn -> Pisces  07.03.2023 15:27

Saturn Kalade märgis. See transiit kestab kuni 14. veebruarini 2026.

Praktiliste eesmärkide saavutamine on muutumas üha keerulisemaks, selle vastu aitab vaid see kui õpime vaimseid väärtusi põimima materjaalse maailmaga. Meid võivad haarata suured tunded ja oleme seetõttu ka rohkem haavatavad, see valmistab ka olulist ebamugavust. Nende tunnete väljendamine on aga vajalik meie eneseaenguks. Samas meid võivad häirida märtrid või ka inimesed kes liigselt oma vaimsust esile toovad. 

Kui meil puudub oskus oma intuitsiooni usaldada, võime me tunda tihti ebamäärast hirmu. Me võime tunda end mugavamalt käegakatsutava abi ja nõu pakkumisel kui emotsionaalse toetuse näitamisel. Peaksime õppima mõistma, kuidas iseennast ja ka oma kogemusi piirame, kui eitame oma sidet enda haavatavama, varjatud ja kaootilisema poolega. See on samm-sammuline, aeglane, kuid kindel protsess.

Meil on kalduvus vältida iga hinna eest kontrolli, mis võib viia võimaluste kasutamata jätmiseni. Isegi kui oleme tugevad, võime mõnikord kahelda, kas suudame hakkama saada. Võimalik, et meile tekivad püsivad või hirmuäratavad vaenlased.
Tagasihoidlikult kõvasti töötamine võib olla selle positsiooni tõeline tugevus. Õpime end lubama olla loovad ja kujutlusvõimelised. Samuti oleme suutelised tegema märkimisväärseid jõupingutusi ja tegema kõvasti tööd. Meil on lihtsam oma ego kõrvale jätta, et asjad tehtud saaksid.

Sihitu kuu – 08.03.2023 16:06 kuni 08.03.2023 16:43

Viimane Kuu aspekt Neitsi märgis on trigoon Pluutoga.

Moon -> Libra  08.03.2023 16:43 kuni 11.03.2023 02:05

Kaalude kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: suhete ja partnerluse küsimused, uued tutvused, romantilised randevuud, soov vastastikusele mõismisele, ärikohtumised, grupitöö ja koostööga seotud tegevused, sotsiaalsed koosviibimised, peod, eneseanalüüsiga seonduv, ilu ja kunstiga seonduvad tegevused. Arvestada tuleb, et meie võime otsuseid langetada on madal, kuna inimesed on kaalutlevad, kahtlustavad ja kõhklevad. Kaalud on seotud alaselja ja neerudega.
Viimane aspekt märgis on kvadraat Pluutoga.

Sihitu kuu – 11.03.2023 01:35 kuni 11.03.2023 02:05

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on kvadraat Pluutoga.

Moon -> Scorpio  11.03.2023 02:05 kuni 13.03.2023 09:20

Skorpioni kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: maksud, raamatupidamine, intiimusus, psüholoogiline analüüs, uurimustöö, eneseanalüüs, asjadest vabanemine, armukadedus, ahnus, kadedus ja teised negatiivsed tunded, emotsionaalselt raske aeg. Maailm muutub must-valgeks. Seksuaalsus ja sensuaalsus kasvavad ja on tugevad, meid valdavad võimsad emotsioonid, samas diplomaatia ja taktitunne on märgatavalt langenud. Kuid see on hea aeg igal ametikohal mis nõuabintensiivsust ja täielikku pühendumust. Skorpion on seotud suguorganite, vaagna, käärsoole ja kuseteedega.
Viimane aspekt märgis on sekstiil Pluutoga.

Venus 60° Mars – 11.03.2023 17:04

Veenuse sekstiil Marsiga. Aspekt pakub kergendust lähisuhetes. Oleme kirglikud, soojad, väljendusrikkad, pulbitsevad ja seksikad. Soodus aeg äritehinguteks, sotsiaalseks suhtlemiseks, romantikaks ja naudinguteks. Oleme võimelised võtma initsiatiivi ja saavutama harmoonia ning seksuaalse rahulolu. Aspekti mõju toob tundeellu rahulolu. Võime end siduda alalistesse suhetesse, mis on viljakad ja õnnelikud. Meil on kõrgendatud soov teha midagi ilusat, oleme loovad.

Mercury 60° Uranus – 11.03.2023 23:02

Merkuuri sekstiil Uraaniga. Päeva teemaks on originaalsus. Annab hea võimaluse mõelda piiridest välja. Võib kaasa tuua ootamatuid sündmusi, võimalik, et mõni sugulane üllatab oma visiidiga. Mõistus on täna kiire, intuitiivne ja leidlik. Hea päev eksperimenteerida uute sõprussuhetega, alustada uute tegevuste või projektidega.


Sihitu kuu info, kuufaasid ning retrograadsed planeedid leiad nüüd kuu ülevaate alt.


* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.