18. nädala astroloogilised mõjutused (29.04 – 05.05.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Marsi-Neptuuni ühendus, Veenus Sõnni märgis, Marss Jäära märgis, Veenuse-Pluuto kvadraat, Pluuto pöörab retrograadseks, Marsi-Pluuto sekstiil.


Päike liigub 9° 3′ kuni 9° 3′ Sõnni märgis
Merkuur liigub 16° 26′ kuni 20° 4′ Jäära märgis
Veenus liigub 29° 15′ Jäära märgis kuni 7° 53′ Sõnni märgis
Marss liigub 28° 38′ Kalade märgis kuni 4° 1′ Jäära märgis


Selle nädala algus toob endaga kaasa väga romantilised ja poeetilised meeleolud. Kui soovid keskenduda kunstiprojektile, otsida uut armastust või lihtsalt nautida praeguse suhte soojust, siis jäta esmaspäeval argipäevased toimetused kõrvale ja pööra tähelepanu elu pehmematele aspektidele. Teisipäeval liigub Marss Jäära märki, mida ta ise valitseb, tuues kaasa rohkem energiat, ambitsioone ja enesekindlust täis aura.

Teisipäev ja reede on suurepärased päevad, et tööandjatele muljet avaldada, palgatõusu või edutamist küsida, alustada oma ettevõtlusega, otsida uut töökohta või läbi viia tööintervjuud. Kolmapäeval võivad inimesed olla eriti tundlikud, seega on nädala keskel targem hoida madalat profiili.

Laupäev on soodne päev paljudeks erinevateks tegevusteks, alates perega aja veetmisest ja koduste renoveerimistööde tegemisest kuni kunsti, armastuse ja seiklusspordini. Mida iganes sa ette võtad, naudid seda maksimaalselt. Pühapäev on vaba suurematest astroloogilistest transiitidest, mistõttu võid teha just seda, mida hing ihaldab.

Nädala parim aeg on vahemikus 29.04.2024 20:44 kuni 30.04.2024 18:18

Väga positiivne aeg edasiviivate ja uuenduslike projektide jaoks. Siiski Merkuu liigub veel aeglaselt, seega võiks keskenduda projektidele mis said alguse enne märtsi lõppu.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

30.04.2024 18:18 kuni 30.04.2024 18:19

Viimane Kuu aspekt Kaljukitse märgis on sekstiil Marsiga.

02.05.2024 12:27 kuni 02.05.2024 21:51

Viimane Kuu aspekt Veevalaja märgis on kvadraat Jupiteriga.

04.05.2024 22:06 kuni 04.05.2024 23:40

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on ühendus Neptuuniga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.