24. nädala astroloogilised mõjutused (10.06 – 16.06.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Marsi-Pluuto kvadraat, Merkuuri-Saturni kvadraat, Päikese-Merkuuri ühendus.


Päike liigub 19° 30′ kuni 26° 11′ Kaksikute märgis
Merkuur liigub 13° 35′ kuni 28° 54′ Kaksikute märgis
Veenus liigub 20° 55′ kuni 29° 31′ Kaksikute märgis
Marss liigub 0° 31′ kuni 5° 41′ Sõnni märgis


Pole kahtlust, et see on üks aasta tusasemaid nädalaid. Inimesed võivad tunda end väga ambitsioonikana ja kasutada igasuguseid alatuid ja manipuleerivaid taktikaid, et olla või välja paista parimana. Olgu see töö, sõprus või armastus, võid soovida eemale hoida sellest väiklusest ja banaalsusest. Teisipäev võib olla eriti halastamatu päev ja kolmapäev ning neljapäev ei pruugi olla sugugi paremad, kui kahtlused, paranoia ja pahameel on eriti esil. Pole mõtet muretseda nende pärast, kes on ebaausate vahenditega ette pääsenud; see sööb sind vaid seestpoolt ilma lahendust pakkumata. Pärast emotsionaalselt muutlikku hommikut naasevad reede pärastlõunaks head energiad ja positiivne ellusuhtumine. Õhtu on eriti hea aeg, et nautida lähedaste ja heatujuliste sõprade soojust.

See nädalavahetus on üsna haruldane, kus ei toimu suuremaid astroloogilisi transiite, seega oleme ise oma saatuse sepad. Pühapäeval võib tekkida kiusatus põgeneda maailma probleemide eest mõnuainete või alkoholi abil, nii et kui need on sinu jaoks võimalikud valikud siis ole eriti tähelepanelik oma käitumise suhtes ja palu näiteks tugipartneril end jälgida. Muidu lubab pühapäev sooje ja lõõgastavaid hetki.

Nädala parim aeg on 16.06.2024 12:55

Hea aeg alustada sotsiaalseid sündmuseid ning kunsti- ja moega seotud üritusi.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

11.06.2024 22:15 kuni 12.06.2024 08:38

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on kvadraat Uraaniga.

14.06.2024 20:53 kuni 14.06.2024 21:11

Viimane Kuu aspekt Neitsi märgis on vastasseis Neptuuniga.

17.06.2024 09:04 kuni 17.06.2024 09:37

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on trigoon Merkuuriga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.