28. nädala astroloogilised mõjutused (08.07 – 14.07.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Veenuse-Uraani sekstiil, Merkuuri-Jupiteri sekstiil, Päikese-Saturni trigoon, Veenuse-Neptuuni trigoon, Veenus Lõvi märgis, Veenuse-Pluuto vastasseis.


Päike liigub 16° 13′ kuni 22° 54′ Vähi märgis
Merkuur liigub 8° 44′ kuni 18° 36′ Lõvi märgis
Veenus liigub 25° 19′ Vähi märgis kuni 3° 56′ Lõvi märgis
Marss liigub 20° 53′ kuni 25° 50′ Sõnni märgis


Töönädal algab inspireeriva ja innovatiivse energiaga. Esmaspäev on suurepärane päev meeskonnatööks ja ajurünnakuteks – mitu pead on ikka mitu pead. Pärast seda aktiivset päeva võib õhtuks ja tegelikult kuni nädala keskpaigani tekkida kerge kurnatuse tunne. Kolmapäeval tasub aga õhtutundidel kauem üleval olla, kuna hilisõhtu energia on meeldivalt produktiivne.

Neljapäeval nihkub fookus elu pehmemale poolele. Selle asemel, et tööd teha, keskendu romantikale, seiklustele ja oma silmaringi laiendamisele. See on üks parimaid kohtinguõhtuid sellel aastal, täis kirge ja luulelisust.

Reede on päev, mil on parim järgida kehtivat hierarhiat. Mõnikord teavad ülemused ja autoriteedid tõesti kõige paremini, sest neil on palju elukogemust. Kui lähed võimudega vastuollu, lükatakse su ettepanekud tõenäoliselt tagasi, seega jäta need mõneks teiseks päevaks.

Kuigi laupäeva hommik võib alata ideaalse plaaniga, võid õhtuks olla liiga väsinud, et kõike planeeritut ellu viia. Lase asjadel lihtsalt omasoodu kulgeda. Pühapäeval võivad väiksed vaidlused lahvatada suurteks tülideks, ja tunded saavad valusalt haavatud. Lükka kohtingud edasi ja väldi kontrollivaid sõpru ja pereliikmeid.

Nädala parim aeg puudub. 


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

09.07.2024 09:02 kuni 09.07.2024 16:46

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on kvadraat Uraaniga.

12.07.2024 04:55 kuni 12.07.2024 05:05

Viimane Kuu aspekt Neitsi märgis on vastasseis Neptuuniga.

14.07.2024 01:48 kuni 14.07.2024 17:52

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on kvadraat Päikesega.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.