28. nädala astroloogilised mõjutused (10.07 – 16.07.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Merkuuri-Neptuuni trigoon, Marss Neitsi märgis, Merkuuri-Pluuto vastasseis, Merkuur Lõvi märgis, Päikese-Uraani sekstiil.


Päike liigub 17° 24′ kuni 24° 5′ Vähi märgis
Merkuur liigub 27° 25′ Vähi märgis kuni 10° 43′ Lõvi märgis
Veenus liigub 25° 34′ kuni 27° 54′ Lõvi märgis
Marss liigub 29° 38′ Lõvi märgis kuni 3° 54′ Neitsi märgis


Esmaspäeval võivad energiad olla üsna pingelised. See võib tähendada, et see pole parim aeg ülemusele oma uut innovatiivset ideed esitleda, kuna ta võib selle lihtsalt tagasi lükata oma autoriteedi tõestamiseks. Õhtused meeleolud on aga märksa positiivsemad.

Marss lahkub Lõvi märgist uue nädala esimesel päeval, kuid ärge muretsege: Merkuur liigub sellese tulisesse ja keevalisse märki juba teisipäeval, lubades loovat, enesekindlat ja vaimselt inspireerivat perioodi kuni kuu lõpuni. Teisipäev on tööalaselt viljakas päev, mis võimaldab teil läbi töötada suure hulga ülesandeid.

Kolmapäeva ülimalt enesekindlad meeleolud soodustavad spontaansust ja ka kohtinguid. Saate väljendada oma tõelist mina ilma igasuguse piinlikkuse või häbita. Kuid olge ettevaatlik, et te ei kannaks oma emotsionaalset ebakindlust oma partnerile üle.

Neljapäeval aset leidev t-kvadraat on aeg, kui innovatsioon seisab vastamisi tavapärasusega. Oodake uute ideede esitlemisega reedeni, kui meeleolud on palju spontaansemad ja uuenduslikumad. Planeerige reedeks midagi toredat, sest õhtused meeleolud on rõõmsad ja optimistlikud.

Laupäeva õhtu ja pühapäeva ennelõuna pakuvad suurepäraseid võimalusi suhtlemiseks ja lõõgastumiseks.

Nädala parim aeg on vahemikus 13.07.2023 05:23 kuni 13.07.2023 09:09

See varahommikune aeg viimases kuu faasis on suurepärane aeg käimasolevate projektide ja tegevuste lõpetamiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

11.07.2023 02:10 kuni 11.07.2023 02:54

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on kvadraat Merkuuriga.

13.07.2023 09:09 kuni 13.07.2023 10:25

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Pluutoga.

15.07.2023 15:35 kuni 15.07.2023 20:12

Viimane Kuu aspekt Kaksikute märgis on kvadraat Neptuuniga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.