31. nädala astroloogilised mõjutused (31.07 – 06.08.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Täiskuu Veevalaja märgis, Marsi-Jupiteri trigoon, Merkuuri-Saturni vastasseis.


Päike liigub 7° 27′ kuni 14° 9′ Lõvi märgis
Merkuur liigub 2° 44′ kuni 11° 18′ Neitsi märgis
Veenus liigub 27° 24′ Rx kuni 24° 23′ Rx Lõvi märgis
Marss liigub 12° 32′ kuni 16° 54′ Neitsi märgis


Nädal algab innovaatiliste ja motiveerivate meeleoludega. Esmaspäeval tuleb plaan paika panna, et saada projektidele heakskiit, sest järgnevad päevad võivad olla pingelised.

Teisipäeva energiad on väga ambitsioonikad, kuid kiputakse endale võtma rohkem kohustusi kui suudetakse täita. Siiski on see suurepärane päev karjäärieesmärkide saavutamiseks, planeerides tööintervjuusid ja läbirääkimisi.

Kolmapäev on nagu emotsionaalne virr-varr, eriti meeskonnatöö ja romantika valdkonnas. See pole parim õhtu esimeseks kohtinguks.

Neljapäeval võivad ülemused hakata karmistama reegleid nende vastu, kes reeglitele alluda ei taha ja nurki lõikavad.

Õnneks naasevad positiivsed meeleolud nädalavahetuseks. Reede õhtu on suurepärane aeg romantikaks, samas kui laupäev lubab rõõmsat aega koos sõpradega. Pühapäeval tasub eemale hoida ülbetest ja keerulistest inimestest, kuna egod võivad kontrolli alt väljuda.

Nädala parim aeg puudub.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

01.08.2023 05:12 kuni 01.08.2023 06:57

Viimane Kuu aspekt Kaljukitse märgis on ühendus Pluutoga.

03.08.2023 00:14 kuni 03.08.2023 06:04

Viimane Kuu aspekt Veevalaja märgis on vastasseis Veenusega.

05.08.2023 04:20 kuni 05.08.2023 06:18

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on sekstiil Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.