32. nädala astroloogilised mõjutused (07.08 – 13.08.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Päikese-Jupiteri kvadraat, Veenuse-Uraani kvadraat, Merkuuri-Jupiteri trigoon, Päikese-Veenuse ühendus.


Päike liigub 14° 9′ kuni 20° 52′ Lõvi märgis
Merkuur liigub 11° 18′ kuni 17° 48′ Neitsi märgis
Veenus liigub 24° 23′ Rx kuni 20° 13′ Rx Lõvi märgis
Marss liigub 16° 54′ kuni 21° 18′ Neitsi märgis


Nädala esimene pool on täis vastuolulist energiat, kus rasked ja harmoonilised aspektid segunevad ja tasakaalustavad üksteist. Esmaspäeval on kõige parem keskenduda iseseisvale tööle. Vältige ülemuste nõuandeid või heakskiidu otsimist, kuna nad võivad teie tegevust takistada lihtsalt selleks, et enda võimu näidata.

Sama kehtib ka teisipäeva kohta, kus leidlikus, loovus ja innovatsioon on päevakorrast maas. Kui jagate oma revolutsioonilisi ideid, ei pruugi maailm aga nendeks valmis olla, mis toob kaasa lüüasaamise tunde. Hoidke oma ideed enda teada, kuni saate neid täiendada.

Kolmapäev on aeglase tempoga päev, kus millegi lõpule viimine või ära tegemine ei taha edeneda, kuid mõistus on erk, mistõttu on see suurepärane päev visioonide välja mõtlemiseks ja ka vestluste jaoks. Retrograadse Veenuse ja Uraani kvadraadi ajal võivad juhtuda õnnetused ja soovimatuid tagajärgi iluprotseduuride läbiviimisel, seega proovige mittevajalikud iluhooldused ja plastilise kirurgia ajad ümber planeerida.

Neljapäeval võib olla raske leida inimesi, kes teid toetaksid, kuid õnneks te ei vaja nende tuge, sest enesekindlus saab olulise tõuke.

Nädalavahetuseks lähevad energiad täiesti positiivseks. Laupäev on suurepärane aeg majapidamistöödega tegelemiseks, samas kui pühapäev on viie tärni päev suhtlemiseks, kohtinguteks ja lähedastega aja veetmiseks.

Nädala parim aeg on vahemikus 09.08.2023 05:19 kuni 09.08.2023 13:37

Seda kuu viimase veerandi energiat võiks kasutada emotsionaalsete ja ka suhteprobleemide lahendamiseks, kasu võiks siin olla retrograadsest Veenusest.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

07.08.2023 07:11 kuni 07.08.2023 09:23

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on kvadraat Pluutoga.

09.08.2023 13:37 kuni 09.08.2023 16:04

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Pluutoga.

11.08.2023 20:27 kuni 12.08.2023 01:51

Viimane Kuu aspekt Kaksikute märgis on kvadraat Neptuuniga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.