34. nädala astroloogilised mõjutused (21.08 – 27.08.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Veenuse-Jupiteri kvadraat, Marsi-Neptuuni vastasseis, Merkuur pöörab retrograadseks, Merkuuri-Uraani trigoon, Päike Neitsi märgis, Marsi-Pluuto trigoon, Päikese-Saturni vastasseis, Marss Kaalude märgis.


Päike liigub 27° 35′ Lõvi märgis kuni 4° 20′ Neitsi märgis
Merkuur liigub 21° 27′ kuni 21° 3′ Rx Neitsi märgis
Veenus liigub 16° 7′ Rx kuni 13° 14′ Rx Lõvi märgis
Marss liigub 25° 44′ Neitsi märgis kuni 0° 12′ Kaalude märgis


Nädal algab stressirohkelt, kuid energiad muutuvad neljapäeva õhtuks märkimisväärselt kergemaks. Emotsionaalselt valusad mälestused ja minevikutraumad võivad teisipäeval taas pinnale tõusta, kurnates sinu energiat. Parim on hoiduda trigeritest eemale. Kui su ringkonnas on pettureid või manipulaatoreid, siis on nüüd aeg nende mürgisest mõjust lõplikult eemalduda.

Kolmapäeval pöörab Merkuur retrograadseks Neitsi märgis, mis on ka Merkuuri valitseja. See võib suurendada kalduvust üle mõelda. Otsuste langetamine võib olla häiritud, nii et proovi toetuda oma sisetundele kuni septembri keskpaigani. Nädala keskel leiab aset kaks T-kvadraati mis loovad samuti veidi keerulisi energiad. Kolmapäeval võime üsna kergesti emotsionaalselt haiget saada, seega tuleks hoiduda nõu andmisest või ka küsimisest, eriti kui tegu on loovate projektide või ilu teemadega.

Neljapäeval võib esineda pealetükkivat suhtumist ja hinnangute andmist, seega hoia end eemale kõigist pealetükkivatest inimestest oma elus. Neljapäeva õhtu on aga suurepärase Marsi ja Pluuto vahelise trigooni valduses, tehes sellest ühe parima kohtinguõhtu sellel aastal. Uued tutvused sellel ajal võivad viidata saatusekaaslaste kohtumisele, seega mine julgelt ja loo uusi tutvusi. Mars aitab sul ületada igasugust häbelikkust, andes sulle julguse uuele potentsiaalsele partnerile läheneda.

Mis puutub nädalavahetusse, siis laupäev algab veidi uimaselt, kuid muutub produktiivsemaks pärastlõunal. Pühapäeval liigub Mars Kaalude märki, mis teeb uute tutvuste loomise taas lihtsaks. Unusta töö ja kohustused ning hakka suhtlema ja lõbutsema.

Nädala parim aeg on vahemikus 23.08.2023 22:58 kuni 24.08.2023 08:09

Selle nädala parimat aega võiks kasutada ohjade haaramiseks ja situatsiooni muutmiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

21.08.2023 23:30 kuni 22.08.2023 02:21

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on sekstiil Päikesega.

24.08.2023 08:09 kuni 24.08.2023 11:06

Viimane Kuu aspekt Skorpioni märgis on sekstiil Pluutoga.

26.08.2023 14:55 kuni 26.08.2023 16:04

Viimane Kuu aspekt Amburi märgis on kvadraat Marsiga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.