40. nädala astroloogilised mõjutused (02.10 – 08.10.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Merkuuri-Neptuuni vastasseis, Merkuuri-Pluuto trigoon, Merkuur Kaalude märgis.


Päike liigub 8° 25′ kuni 15° 19′ Kaalude märgis
Merkuur liigub 24° 36′ Neitsi märgis kuni 6° 51′ Kaalude märgis
Veenus liigub 24° 14′ kuni 29° 51′ Lõvi märgis
Marss liigub 23° 5′ kuni 27° 47′ Kaalude märgis


Oktoobri algus sujub suures osas positiivses võtmes, kuid nädalavahetus toob endaga kaasa pinged, kus võivad puhkeda võimuvõitlused ja tülid. Esmaspäeval, kui õnnestub ühendada loogika ja loovus, on sul võimalik saavutada märkimisväärseid edusamme. Tõelisema mõistmise nimel tasub kuulata oma sisehäält, mitte tugineda ainult meeskondlikule arutelule.

Teisipäev on taas super päev, et otsida tööd või pöörduda praeguse tööandja poole palga või ametikoha tõstmiseks.

Kolmapäev ja neljapäev on viljakad päevad, kuid neljapäeva puhul võib märgata kalduvust mõtetega uitama minna. Kuigi käesoleval aastal domineerivad nädalavahetused positiivsete emotsioonidega, tasub olla tänulik nende hetkede eest, eriti kui seisad silmitsi sellel laupäeval ja pühapäeval pingeliste olukordadega. Kui märkad draama kerkimist, tagane otsekohe ja hoia end eemale teiste negatiivsusest ja emotsionaalsest mürast.

Oleks ehk hea kunsti või ka töö tegemisse sukelduda, see oleks heaks viisiks pingete maandamiseks. 

Pärast pikka viibimist Lõvi märgis jätab Veenus esmaspäeva varahommikul selle märgiga hüvasti. Teatav osa glamuurist hajub, kuid see asendub taasärganud sooviga toituda tervislikult ja keskenduda heaolule mis keskendub sisemusele mitte välimusele.

Nädala parim aeg on vahemikus 05.10.2023 08:37 kuni 05.10.2023 09:33

Selle nädala parim aeg sobib hästi kontaktide loomiseks, tehke seda siis kas kirja teel või .


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

03.10.2023 04:18 kuni 03.10.2023 08:02

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Pluutoga.

05.10.2023 09:33 kuni 05.10.2023 15:31

Viimane Kuu aspekt Kaksikute märgis on sekstiil Veenusega.

07.10.2023 22:10 kuni 08.10.2023 02:23

Viimane Kuu aspekt Vähi märgis on vastasseis Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.