48. nädala astroloogilised mõjutused (27.11 – 03.12.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Täiskuu Kaksikute märgis, Merkuuri-Neptuuni kvadraat, Merkuur Kaljukitse märgis, Merkuuri-Saturni sekstiil, Veenuse-Pluuto kvadraat.


Päike liigub 4° 23′ kuni 11° 28′ Amburi märgis
Merkuur liigub 24° 3′ Amburi märgis kuni 2° 37′ Kaljukitse märgis
Veenus liigub 20° 50′ kuni 28° 59′ Kaalude märgis
Marss liigub 1° 46′ kuni 6° 47′ Amburi märgis


Esmaspäevane täiskuu julgustab sind distantseeruma oma elus olevatest kitsarinnalistest inimestest, kes tuju rikuvad. Sa tõenäoliselt juba tead, kellest jutt käib. Kui sa nüüd otsustavaid samme teed, võimaldab see sul järgmisel aastal vabamalt ja rõõmsamalt oma tõelist olemust väljendada.

Esmaspäeval ja teisipäeval võib olla raske tavapärasesse töörütmi naasta, kuna mõtted võivad olla hägused, mistõttu oleks mõistlik lükata olulised otsused nädala lõpu poole. Kolmapäev ja neljapäev toovad endaga kaasa üleva meeleolu, olles ka ideaalsed päevad tööülesannetega järjele saamiseks ja kiireks tegutsemiseks.

Ükskõik kui head ka sinu kavatsused oleksid, võivad ülemused reedel olla ärritunud. Lükka oma visioonide ja ideede jagamine edasi, et vältida haavatud tundeid ja asjatuid tagasilööke. 

Reede õhtu toob kaasa hoopis teistsuguse meeleolu. Nädalavahetus algab elava sotsiaalse atmosfääriga. Veeda aega sõpradega või korralda romantiline õhtu oma armsamaga. Laupäev on täis nii heaolu kui ka töökust – otsus, kuidas päeva veeta, on sinu kätes. See on ka suurepärane aeg, et panna paika pikaajalisi plaane koos oma romantilise partneriga.

Pühapäev toob kaasa ettearvamatumad energiad, seetõttu hoidu domineerivatest inimestest, kes võivad püüda sinu ideid ja soove eirata või maha suruda.

Nädala parim aeg on vahemikus 03.12.2023 12:11 kuni 04.12.2023 04:10

Selle nädala parim aeg sobib hästi enesearenguks, suhete loomiseks ja tegelikult kõigeks mis tundub huvitav.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

29.11.2023 03:02 kuni 29.11.2023 08:53

Viimane Kuu aspekt Kaksikute märgis on vastasseis Merkuuriga.

01.12.2023 15:06 kuni 01.12.2023 17:59

Viimane Kuu aspekt Vähi märgis on vastasseis Pluutoga.

04.12.2023 04:10 kuni 04.12.2023 05:49

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on sekstiil Veenusega.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.