49. nädala astroloogilised mõjutused (02.12 – 08.12.2019)

Siit leiad nädala olulisemad astroloogilised üldmõjud ja nõuanded. Tähtis on mõista, et antud kirjeldused on üldised ning mõjutavad meid kõiki vähemal või rohkemal määral. Iga inimese sünnikaart näitab aga täpselt isiku enda elu puudutavaid aspekte ja võimalikke sündmusi.


Vaata Karini kuu ülevaadet siit:


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Jupiter Kaljukitse märgis, merkuuri-Pluuto sekstiil, Veenuse-Marsi sekstiil, Päikese-Neptuuni kvadraat, Veenuse-Neptuuni sekstiil.

Päike liigub 9° 24′ kuni 16° 31′ Amburi märgis
Merkuur liigub 19° 52′ kuni 29° 18′ Skorpioni märgis
Veenus liigub 7° 19′ kuni 15° 58′ Kaljukitse märgis
Marss liigub 8° 19′ kuni 12° 57′ Skorpioni märgis


Sihitu kuu – 02.12.2019 14:26 kuni 03.12.2019 09:10

Viimane Kuu aspekt Veevalaja märgis on kvadraat Merkuuriga.

Jupiter -> Capricorn  02.12.2019 20:18

Jupiter liigub Kaljukitse märki ning jääb sinna kuni 19. detsembrini 2020. Jupiteri mõju laiendab meie kogemusi, tedmisi ja arusaamu. Jupiter esindab optimismi, kasvu, lahkust ja küllust. Kui Jupiter Amburi märgis liikus, avardas ta meie eneseteadlikkust, uskumusi ja arusaamu. Nüüd, Kaljukitse märgis liikudes on Jupiteril meile uued õppetunnid.

Liikudes läbi maamärgi toob Jupiter meile head õnne kui oleme oraniseeritud ja otsekohesed. Peame olema distsiplineeritud ja pühendunud oma eesmärkide saavutamiseks.  

Me soovime näha käegakatsutavaid tulemusi. Töösse suhtume positiivselt. Meie suhtumine religiooni, haridusse ja poliitikasse on selle tsükli ajal pigem konservatiivne. Võimalik, et meie kujutlusvõime ja riskitaluvus on vähenenud, mille tõttu esineb sellel perioodil vähem inovatiivsust.

Kaljukitse Jupiteri transiidi ajal hindame eriti terviklikkust, kainet mõistust, praktilisust, kannatlikkust, läbimõtlemist, tarkust, täpsust, diskreetsust, enesekontrolli ja enesekindlust.

Mercury 60° Pluto – 03.12.2019 07:20

Merkuuri sekstiil Pluutoga. Selle seisuga oleme läbinägelikud ja omame psühholoogilist arusaama rohkem kui tavaliselt. Oleme valmis vaatama ka pinna alla ning asja põhjalikult uurima. Ehk kõige olulisem on märkida, et oleme kannatlikumad ning mõtleme põhjalikumalt enne strateegiliste otsuste langetamist. Mõtetel on suur jõud, ning soovidega tuleb olla ettevaatlik, need kipuvad täituma.

Moon -> Pisces  03.12.2019 09:10 kuni 05.12.2019 21:44

Kalade kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: loovad ettevõtmised, müstilised ja vaimsed ajaviited, hingeline areng, muusika ja teater, taastusravi või SPA puhkus, kõik tegevused mis on seotud veega. Meie emotsioonid kasvavad ja kasvab ka vastuvõtlikus teiste inimeste tunnetele. Soovime teisi aidata ning oleme valmis selle nimel midagi ohverdama. Meie emotsioonid valitsevad kaine mõistuse üle, seetõttu on parem tegeleda kujutlusvõimet ja inspiratsiooni nõudvate tegevustega. Organism on tavalisest vastuvõtlikum alkoholile, meelemürkidele ja ravimitele, üledoosi oht on suurem. Kehva kvaliteediga toit võib põhjustada toidumürgitusi. Kalad on seotud jalgade ja lümfisüsteemiga.
Viimane aspekt märgis on trigoon Merkuuriga.

Venus 60° Mars – 03.12.2019 17:46

Veenuse sekstiil Marsiga. Aspekt pakub kergendust lähisuhetes. Oleme kirglikud, soojad, väljendusrikkad, pulbitsevad ja seksikad. Soodus aeg äritehinguteks, sotsiaalseks suhtlemiseks, romantikaks ja naudinguteks. Oleme võimelised võtma initsiatiivi ja saavutama harmoonia ning seksuaalse rahulolu. Aspekti mõju toob tundeellu rahulolu. Võime end siduda alalistesse suhetesse, mis on viljakad ja õnnelikud. Meil on kõrgendatud soov teha midagi ilusat, oleme loovad.

Sihitu kuu – 05.12.2019 10:14 kuni 05.12.2019 21:44

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on trigoon Merkuuriga.

Moon -> Aries  05.12.2019 21:44 kuni 08.12.2019 09:28

Jäära kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: kiire tegutsemine mis viib kohese tulemuseni, ettevõtmised mis on seotud isiku ja isiksusega, püsivuse puudumine, enesekehtestamine, riskide võtmine, lühiajaliste projektide alustamine. Jäära kuu soosib ameteid mis nõuavad julgust, otsustavust, kiirust ja initsiatiivi. Kuid kõik mis nõuab kannatlikust, töökust ja diplomaatiat, jääb praegu tahaplaanile. Hea aeg sportlastele, probleemide lahendamiseks, ajurünnakuteks. Hambaravi ei tohiks Jäära kuuga läbi viia. Jäär on seotud peaga ja kõigi selles asuvate organitega.
Viimane aspekt märgis on kvadraat Pluutoga.

Sihitu kuu – 07.12.2019 17:00 kuni 08.12.2019 09:28

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on kvadraat Pluutoga.

Moon -> Taurus  08.12.2019 09:28 kuni 10.12.2019 18:46

Sõnni Kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: olulised ja ka rahalised tegevused mis toovad hea tulemuse, rahalised tehingud, isikliku omandiga seotud tegevused, laenu taotlemine, alustada potentsiaalselt pikaajalist suhet, muusika ja kodu sisustamine. Kasvavad kannatlikus, töökus, sihikindlus ja praktilisus. Sõnni kuu soosib ameteid mis nõuavad pikaajalist ja püsivat panustamist, kuid see aeg sobib täiesti ka mugavaks ja õdusaks puhkuseks. Hea aeg taimede hooldamiseks. Sõnni kuuga oleks targem vältida tegevusi mis nõuavad väledust, kiiret otsustusvõimet ja kiiret taipu. Sõnn on organismis seotud kaela ja kurguga.
Viimane aspekt märgis on trigoon Pluutoga.

Sun 90° Neptune – 08.12.2019 11:06

Päikese kvadraat Neptuuniga. Nendel päevadel on kasulikum keskenduda vaimsetele või kunstilistele ajaviidetele, kui et püüda teha midagi, mis nõuab selget ja faktilist mõtlemist. Käesoleva mõjuga on raske mõista kuhu suunata oma tahtejõudu. Samuti on raske mõista mis olukorras me teiste suhtes oleme. Praegu tuleb vältida selliseid tegevusi nagu: kirurgiliste operatsioonide planeerimine, oluliste kohtumiste korraldamine, tööintervjuud või uute projektidega avalikuks tulemine.

Venus 60° Neptune – 08.12.2019 23:53

Veenuse sekstiil Neptuuniga. Keegi ei tunne end kuigi motiveerituna sellel perioodil, seepärast ei peaks me end liigselt sundima. Töö asemel tunduvad igasugused loovad väljendusviisid märksa ahvatlevamad – kunst, muusika, loodus ja isegi romantika. Vajame hämarat valgust ja vaikset, mahedat muusikat. Oleme väga kergesti mõjutatavad. Meie kujutlusvõime kasvab. Kujuteldav maailm tundub märksa nauditavam kui reaalsus. Romantilistes ja sotsiaalsetes suhetes on käes imeline aeg. Suhtes olijad tunnevad teineteise suhtes õrnust ja südamilikkust. Vallalised kujutlevad endale ideaalset partnerit ja ehk isegi leiavad, kuid kindlaid plaane ei tasu kohe tegema hakata, kuna mesimagus unistus asendub ühel hetkel reaalsusega.


Sihitu kuu info, kuufaasid ning retrograadsed planeedid leiad nüüd kuu ülevaate alt.


* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.