49. nädala astroloogilised mõjutused (04.12 – 10.12.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Veenus Skorpioni märgis, Veenuse-Saturni trigoon, Neptuun Pöördub direktiivseks, Merkuuri-Jupiteri trigoon, Veenuse-Jupiteri vastasseis.


Päike liigub 11° 28′ kuni 18° 35′ Amburi märgis
Merkuur liigub 2° 37′ kuni 8° 1′ Kaljukitse märgis
Veenus liigub 28° 59′ Kaalude märgis kuni 7° 15′ Skorpioni märgis
Marss liigub 6° 47′ kuni 11° 51′ Amburi märgis


Nädal algab vastuoluliste märkidega. Kuu suur trigoon toetab ekstravertsust ja suhtlemist, samas Kuu T-kvadraadi mõju muudab rutiinse töö eriti tüütavaks. Proovi esmaspäevaks planeerida dünaamilisi projekte ja kohtumisi, et esile tuua positiivset ja vähendada negatiivset.

Teisipäev nõuab meilt uhkuse alla neelamist; kui õpime oma egode varjust välja astuma ja koos meeskonnana töötama, on lõpptulemus kindlasti parem kui üksiksooritus. See päev on ideaalne ka spontaanseks romantikaks. Ootamatud ja planeerimata ettevõtmised võivad paare lähendada. Vallalistel võib juhuslikust või kohtingusuhtest areneda midagi tõsisemat – aga ega enne ei tea, kui ei küsi.

Kolmapäeval võib olla keeruline keskenduda. On oluline olla erakordselt tähelepanelik, et vältida otsuseid, mis põhinevad eksitaval informatsioonil. Võib juhtuda, et keegi üritab sind manipuleerida või süütundega mõjutada, et sa teeksid midagi enda huvidest lähtumata. Soovitatav on oodata neljapäevani enne oluliste kohustuste võtmist, sest just siis on loogika ja läbinägelikus eriti tõhusad. Kui oled uues suhtes, võiksid hoida asju diskreetsena, sest kriitiliselt meelestatud sõbrad võivad püüda sinu suhte arenemist takistada. Kui see suhe on sinu jaoks piisavalt hea, ei tohiks sa teiste arvamusel end lasta mõjutada. 

Pühapäev on laisk päev. Õnneks on nädalavahetus, nii et veeda mõnus pärastlõuna kodus lõõgastudes.

Nädala parim aeg on vahemikus 06.12.2023 10:16 kuni 06.12.2023 15:49

Selle nädala parim aeg sobib hästi mõne projekti kallal tegutsemiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

04.12.2023 04:10 kuni 04.12.2023 05:49

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on sekstiil Veenusega.

06.12.2023 15:49 kuni 06.12.2023 18:34

Viimane Kuu aspekt Neitsi märgis on trigoon Pluutoga.

09.12.2023 03:04 kuni 09.12.2023 05:34

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on kvadraat Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.