52. nädala astroloogilised mõjutused (21.12 – 27.12.2020)

Siit leiad nädala olulisemad astroloogilised üldmõjud ja nõuanded. Tähtis on mõista, et antud kirjeldused on üldised ning mõjutavad meid kõiki vähemal või rohkemal määral. Iga inimese sünnikaart näitab aga täpselt isiku enda elu puudutavaid aspekte ja võimalikke sündmusi.Vaata Astroloogia Abi kuu ülevaadet siit:


Vaata ka meie vebinari salvestust – Mis toimub: 2021


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Merkuur Kaljukitse märgis, Päike Kaljukitse märgis, Jupiteri-Saturni ühendus, Marsi-Pluuto kvadraat, Merkuuri-Uraani trigoon.


Päike liigub 29° 29′ Amburi märgis kuni 6° 37′ Kaljukitse märgis
Merkuur liigub 29° 56′ Amburi märgis kuni 11° 6′ Kaljukitse märgis
Veenus liigub 6° 33′ kuni 15° 18′ Amburi märgis
Marss liigub 22° 54′ kuni 25° 38′ Jäära märgis


Mercury -> Capricorn  21.12.2020 01:06

Merkuur liigub Kaljukitse märki ja jääb sinna kuni 8. jaanuarini. Meie mõtlemine muutub enam metoodiliseks ja pragmaatiliseks. Läheneme planeerimisele ja otsuste langetamisele süstemaatiliselt. See on suurepärane aeg pikaajaliste plaanide koostamiseks. Nende ellu viimiseks tuleks oodata aga veebruari alguseni. Oleme ettevaatlikud uute ideede ja arvamuste suhtes, mis ei ole end meile veel tõestanud. Ärivaist on tugev, samuti organiseerimis- ja administreerimisvõime. Selliselt oleme suutelised suurendama oma funktsionaalsust ja tootlikkust. Vestlused on otsekohesed ja suunatud praktilistele teemadele. Võime sel perioodil kokku puutuda külma ja kamandava suhtumisega. Ka õppides oleme väga fokuseeritud, püsivad ja täis tahtejõudu. Meie standardid on kõrged ja seepärast võime enda vastu liiga karmid olla. Hea oleks säilitada huumorimeelt, sest see kipub tõsidusele varju jääma või võib muutuda lausa sarkasmiks.

Sun -> Capricorn  21.12.2020 12:02

Päike liigub Kaljukitse märki ja jääb sinna kuni 19. jaanuari õhtuni. Käes on talvine pööripäev. Nüüd motiveerivad meid kohusetunne ja ambitsioon. Me austame seadusi ja korda. Kaljukits toob rahulolu saavutustest ja lõpule viidud projektidest. Kõiksugu standardid ja struktuurid on Kaljukitse teemad. Kaljukits tahab käegakatsutavaid tulemusi, teab mis on võimalik ja mis mitte ja tunneb end mugavalt seatud raamides ja tuntud piirides. Pikaajaliste eesmärkide nimel töötamine on nüüd soositud.

Sihitu kuu – 21.12.2020 12:23 kuni 22.12.2020 00:31

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on sekstiil Pluutoga.

Jupiter 0° Saturn – 21.12.2020 20:36

Jupiteri ühendus Saturniga. Käes on suur konjunktsioon ning samas ka suur mutatsioon. Need kaks planeeti kohtuvad ligikaudu iga 20. aasta järel. Seekordne ühendus tähistab aga uue ajastu algust kuna järgnevad ühendused meie eluajal toimuvad senise maamärgi asemel õhumärkides.

Selle võimsa energia ärakasutamise võti on leida rõõmu lihtsatest asjadest, mis meid õnnelikuks teevad. Meie soov elu uurida ja olla vaba on tasakaalustatud meie vajaduse või sooviga täita oma kohustusi.

Me võime oma suurte plaanide suhtes olla veidi kriitilisemad kuid see võib olla kasulik, kui seisame kahe jalaga maa peal. See pole tingimata nurkade lõikamise aeg. Selle asemel võiks see olla mõõdukalt raske töö aeg. Eluolud julgustavad meid aeglustuma, et kõik asjad korda saada. Võime keskenduda oma eesmärkide, eluplaanide või ärieesmärkide ümberstruktureerimisele. See on võimas aeg uuteks algusteks ja esimeste sammude kavandamiseks.

Seekordne Jupiteri-Saturni ühendus veevalaja märgis suunab meie energiad eelkõige humanitaarsetele teemadele, meie panusele ühiskonna hüvanguks, tehnoloogia arengusse aga ka gruppide ja kommuunide arengusse.

Moon -> Aries  22.12.2020 00:31 kuni 24.12.2020 12:54

Jäära kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: kiire tegutsemine mis viib kohese tulemuseni, ettevõtmised mis on seotud isiku ja isiksusega, püsivuse puudumine, enesekehtestamine, riskide võtmine, lühiajaliste projektide alustamine. Jäära kuu soosib ameteid mis nõuavad julgust, otsustavust, kiirust ja initsiatiivi. Kuid kõik mis nõuab kannatlikust, töökust ja diplomaatiat, jääb praegu tahaplaanile. Hea aeg sportlastele, probleemide lahendamiseks, ajurünnakuteks. Hambaravi ei tohiks Jäära kuuga läbi viia. Jäär on seotud peaga ja kõigi selles asuvate organitega.
Viimane aspekt märgis on ühendus Marsiga.

Mars 90° Pluto – 23.12.2020 16:45

Marsi kvadraat Pluutoga. Meie soove on raske täita. Valitseb kalduvus tüli norida ja vastanduda. Meie jõupingutused muudatuste tegemiseks aetakse luhta või tekitame sellega võimuvõitlusi. Lahenduseks on paindlikus ja korraliku strateegia loomine plaanide elluviimiseks. Soov võimu haarata on tugev, kuid vähetõenäoline. Oleks tark jälgida mis tahes võimsaid tundeid mille vastasseisud ja tülid nüüd meis esile toovad, sest sellel transiidil on kalduvus välja tuua allasurutud teemad või emotsioonid. Kired möllavad ja ka seksuaalne energia on tugev.

Sihitu kuu – 24.12.2020 00:50 kuni 24.12.2020 12:54

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on ühendus Marsiga.

Moon -> Taurus  24.12.2020 12:54 kuni 27.12.2020 01:32

Sõnni Kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: olulised ja ka rahalised tegevused mis toovad hea tulemuse, rahalised tehingud, isikliku omandiga seotud tegevused, laenu taotlemine, alustada potentsiaalselt pikaajalist suhet, muusika ja kodu sisustamine. Kasvavad kannatlikus, töökus, sihikindlus ja praktilisus. Sõnni kuu soosib ameteid mis nõuavad pikaajalist ja püsivat panustamist, kuid see aeg sobib täiesti ka mugavaks ja õdusaks puhkuseks. Hea aeg taimede hooldamiseks. Sõnni kuuga oleks targem vältida tegevusi mis nõuavad väledust, kiiret otsustusvõimet ja kiiret taipu. Sõnn on organismis seotud kaela ja kurguga.
Viimane aspekt märgis on trigoon Pluutoga.

Mercury 120° Uranus – 25.12.2020 09:02

Merkuuri trigoon Uraaniga. Õige aeg koosolekutel ja grupiüritustel osalemiseks. Suhelda internetis, võtta osa arvuteid– teadusvaldkonda ja metafüüsikat puudutavatest tegevustest. Sellest võib tõusta ootamatu kasu. Intuitsioon on tugev, ning nägemused tulevad justkui iseenesest. Originaalsed ja loovad ideed on kerged tulema. Muutused mõtlemises. Ootamatud uudised.

Sihitu kuu – 26.12.2020 13:31 kuni 27.12.2020 01:32

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Pluutoga.

Moon -> Gemini  27.12.2020 01:32 kuni 29.12.2020 12:27

Kaksikute kuuga on üldiselt soodustatud järgmised teemad: vaimsed ja kommunikatiivsed tegevused, enam kui üks tegevus korraga, lugemine, õppimine, kirjavahetus, ametikäigud, kirjutamine, õpetamine, konverentsid, kokkutulekud, suhete loomine ja lühireisid. Kaksikute kuuga suureneb seltskondlikkus, rõõmsameelsus ja taibukus. Kasvab huvi igasuguse informatsiooni vastu. Samas huvide muutlikus ja hajutatus ei lase meil saavutada kindalt ja stabiilset tulemust. Kaksikud valitsevad kopse, ülemisi hingamisteid, käsi ja rangluid.
Viimane aspekt märgis on sekstiil Marsiga.


Sihitu kuu info, kuufaasid ning retrograadsed planeedid leiad nüüd kuu ülevaate alt.


* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.