6. nädala astroloogilised mõjutused (05.02 – 11.02.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Merkuur Veevalaja märgis, Merkuuri-Pluuto ühendus, Veenuse-Uraani trigoon, Marsi-Neptuuni sekstiil, Päikese-Uraani kvadraat, Noorkuu Veevalaja märgis, Merkuuri-Jupiteri kvadraat.


Päike liigub 15° 34′ kuni 22° 40′ Veevalaja märgis
Merkuur liigub 29° 33′ Kaljukitse märgis kuni 10° 35′ Veevalaja märgis
Veenus liigub 15° 28′ kuni 24° 7′ Kaljukitse märgis
Marss liigub 23° 37′ kuni 28° 58′ Kaljukitse märgis


See nädal räägib muutuste vajadusest. Kuigi mõnikord võivad radikaalsed muudatused hirmutavad tunduda, on need vajalikud, et teha ruumi uutele ja parematele algustele. Nädala alguse visionäärsed energiad aitavad sul kavandada oma eduteed uuel viisil. Kui ihkad oma armuelus muutust, siis kolmapäev on suurepärane päev uue kaaslase leidmiseks või praeguse suhte uuendamiseks.

Uuenda reede hilisõhtuse-laupäevaöise Noorkuu ajal vabalt valitud elu tahke. Kuigi laupäeva hommikul võivad esineda lahkhelid, saabuvad õhtuks lahendused ja rõõmsameelne miljöö taastub taas. Pühapäev pakub taas võimalust rahulikuks puhkuseks, seega naudi lõõgastust ja võta päeva rahulikult.

Nädala parim aeg puudub.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

06.02.2024 07:06 kuni 06.02.2024 14:08

Viimane Kuu aspekt Amburi märgis on kvadraat Neptuuniga.

08.02.2024 09:51 kuni 08.02.2024 15:58

Viimane Kuu aspekt Kaljukitse märgis on ühendus Marsiga.

10.02.2024 00:58 kuni 10.02.2024 15:41

Viimane Kuu aspekt Veevalaja märgis on ühendus Päikesega.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.