Noorkuu Amburi märgis – Detsember 2023

13. detsembril leiab aset Noorkuu Amburi märgis, täpsemalt 20° 40′, mis on kvadraadis Neptuuniga. Lisaks sellele pöörab samal päeval ka Merkuur retrograadseks Kaljukitse märgis. Need sündmused võivad endaga kaasa tuua mitmeid huvitavaid muutusi nii üldises elukorralduses kui ka finantsmaailmas.

Alustuseks Noorkuu Amburis – see on aeg, mil võime tunda suurenenud vajadust seikluste ja uute kogemuste järele. Amburi energial on omadus ärgitada meid avastama uusi võimalusi ja laiendama oma mõttemaailma. Samas, Noorkuu kvadraat Neptuuniga võib tuua kaasa teatud segadust või illusioone, eriti seoses tõe ja fantaasia vahel. See võib olla aeg, kus peame olema eriti tähelepanelikud, et teha vahet ebaoluliste unistuste ja reaalsuse vahel.

Mis puudutab finantse, siis Amburi Noorkuu võib soodustada uute finantsvõimaluste teket, kuid oluline on olla ettevaatlik ja realistlik, eriti arvestades Neptuuni segadust tekitavat mõju. Samuti, Merkuuri retrograadne liikumine Kaljukitses tähendab, et see võib olla hea aeg meie varasemate finantsotsuste ülevaatamiseks ja võib-olla ka kohandamiseks. See on aeg, kus peaksime keskenduma pigem pikaajalistele eesmärkidele ja strateegiatele, mitte kiirele kasumile.

Kokkuvõttes, 13. detsember toob endaga kaasa segasid energiad, mis nõuavad meilt selget pead nii isiklikus elus kui ka rahaasjades. Amburi Noorkuu ja Neptuuni kvadraat nõuavad meilt reaalsuse ja fantaasia tasakaalustamist, samal ajal kui Merkuuri retrograadne liikumine Kaljukitses julgustab meid oma pikaajalisi plaane uuesti läbi mõtlema.

Lisainfot selle kohta, mida Noorkuu ja muud detsembri sündmused endaga kaasa toovad, leiad meie kuu ülevaate salvestusest: Astroloogiaabi.ee Kuu Ülevaade – Detsember 2023.