51. nädala astroloogilised mõjutused (18.12 – 24.12.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Merkuuri-Jupiteri trigoon, Veenuse-Uraani vastasseis, Merkuuri-Saturni sekstiil, Päike Kaljukitse märgis, Talvine Pööripäev, Päikese-Merkuuri ühendus, Merkuur Amburi märgis, Päikese-Saturni sekstiil.


Päike liigub 25° 42′ Amburi märgis kuni 2° 49′ Kaljukitse märgis
Merkuur liigub 6° 29′ Rx Kaljukitse märgis kuni 27° 47′ Rx Amburi märgis
Veenus liigub 15° 36′ kuni 24° 2′ Skorpioni märgis
Marss liigub 16° 57′ kuni 22° 5′ Amburi märgis


Töönädal algab keskendudes intellektuaalsetele tegevusele. Alusta esmaspäeva e-kirjadele vastamisega, suhtlemise ja kogunenud ülesannete sorteerimisega. Teisipäevase unistava energia kasutamine on kõige sobilikum utoopiliste ja loominguliste projektide jaoks. Püüa jätta oma ego kõrvale, kui pühendud humanitaarsetele ja kunstilistele sihtidele.

Romantilised partnerid võivad neljapäeval tunduda ebakindlad, mis võib tekitada pettumusi; seega ei pruugi see olla kõige parem õhtu kohtinguks.

Reedel valitsev ülikõrge produktiivsus aitab sul lõpetada kõik tööülesanded ja jõulueelsed ettevalmistused, mille järel saad nautida pikka pühade nädalavahetust ilma tööalaste tähtaegade surveta. Samuti on see päev erakordselt seltskondlik, nii isiklikus kui ka ametialases plaanis.

Soovitatav on laupäeval päevaseid kohtinguid vältida, kuna õhtune atmosfäär on palju romantilisem ja harmoonilisem. Jõululaupäev tõotab tulla kiire ja tegus. Kutsu sõbrad ja pereliikmed appi, et kodu ehtida, sööke valmistada ja jõululauda katta, kui see kuulub sinu pühadetraditsioonidesse. Päeva agar energia võimaldab sul toimetused õigeaegselt ära teha, et saaksid õhtul lõõgastuda ja seltskondlikult aega veeta.

Nädala parim aeg on vahemikus 23.12.2023 23:03 kuni 24.12.2023 08:39

Kasuta nädala parimat aega nii loovateks kui ka praktilisteks tegevusteks või suhtlusringi laiendamiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

19.12.2023 23:02 kuni 20.12.2023 00:46

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on sekstiil Pluutoga.

22.12.2023 04:46 kuni 22.12.2023 04:49

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on trigoon Päikesega.

24.12.2023 08:39 kuni 24.12.2023 10:14

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.