2. nädala astroloogilised mõjutused (08.01 – 14.01.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Merkuuri-Neptuuni kvadraat, Päikese-Uraani trigoon, Marsi-Saturni sekstiil, Noorkuu Kaljukitse märgis, Marsi-Jupiteri trigoon, Merkuur Kaljukitse märgis.


Päike liigub 17° 5′ kuni 24° 13′ Kaljukitse märgis
Merkuur liigub 24° 22′ Amburi märgis kuni 0° 53′ Kaljukitse märgis
Veenus liigub 11° 3′ kuni 19° 37′ Amburi märgis
Marss liigub 2° 27′ kuni 7° 42′ Kaljukitse märgis


Esmaspäev ja teisipäev on ideaalsed meeskonnatööks ja ajurünnakuteks, kuid võib osutuda keeruliseks asjaliku tööga tegelemiseks, kuna vestlused töökaaslastega muutuvad liigseks ajaraiskamiseks. Siiski saabub teisipäeva õhtul töötahe ja eetika tagasi, muutes nädala edasise kulgemise vägagi tõhusaks. Kui sa töötad vabakutselisena, võid päeval nautida vaba aega ja asuda tööle õhtul, kui tunned end taas motiveerituna ja energilisena.

Neljapäevane Noorkuu Kaljukitse märgis pakub suurepärast võimalust uusaastalubaduste andmiseks, andes neile suurema võimaluse jääda kestma järgmise kaheteistkümne kuu vältel.

See õhtu on suurepärane romantiliseks kohtinguks, kuna kaaslasega on kerge emotsionaalne side luua. Töönädal saab lõpu veel ühe energiasööstu näol, muutes reede ideaalseks päevaks tööotsinguteks, intervjuudeks, toodete või teenuste esitlemiseks või isegi mõne uue projektiga alustamiseks.

Laupäev on ideaalne aeg vanade sõpradega taasühinemiseks ja lõbusaks ajaveetmiseks. See päev on soodne ka sügavamate suhete loomiseks läbi mõtestatud vestluste, seega lepi kokku kohtumine kohas, kus on võimalik rahulikult jutustada. Pühapäev pakub head võimalust koduste töödega järjele jõudmiseks või aktiivseks puhkuseks, olgu selleks siis sportimine või mõni muu füüsiline tegevus.

Nädala parim aeg puudub .


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

09.01.2024 20:23 kuni 10.01.2024 03:32

Viimane Kuu aspekt Amburi märgis on ühendus Merkuuriga.

12.01.2024 04:32 kuni 12.01.2024 05:00

Viimane Kuu aspekt Kaljukitse märgis on ühendus Pluutoga.

13.01.2024 11:58 kuni 14.01.2024 05:28

Viimane Kuu aspekt Veevalaja märgis on kvadraat Uraaniga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.