3. nädala astroloogilised mõjutused (15.01 – 21.01.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Päikese-Neptuuni sekstiil, Merkuuri-Saturni sekstiil, Merkuuri-Jupiteri trigoon, Veenuse-Neptuuni kvadraat, Päikese-Pluuto ühendus, Päike Veevalaja märgis, Pluuto Veevalaja märgis.


Päike liigub 24° 13′ Kaljukitse märgis kuni 1° 21′ Veevalaja märgis
Merkuur liigub 0° 53′ kuni 9° 28′ Kaljukitse märgis
Veenus liigub 19° 37′ kuni 28° 13′ Amburi märgis
Marss liigub 7° 42′ kuni 12° 58′ Kaljukitse märgis


Esmaspäev on suurepärane päev maailma paremaks muutmiseks, liitudes näiteks mõne kogukonnaorganisatsioonidega, kus sul on võimalus oma kogukonnas tõelist mõju avaldada. Teisipäeval ja kolmapäeval võid tunda end väsinuna, seega selle asemel, et oma probleemidele keskenduda, veeda aega oma lähedastega, kuna nemad suudavad su tuju tõsta.

Neljapäeval taastub produktiivsus, muutes selle suurepäraseks päevaks nii projektide planeerimiseks kui ka elluviimiseks. Pärastlõunal sõlmitud kontaktid võivad tulevikus vilja kanda, samas õhtu on sobilik aeg jõusaali külastamiseks ja enda vormis hoidmiseks. Reedel võivad inimesed hommikul olla eriti emotsionaalselt tundlikud, nii et parem on hoiduda liiga tundlike isikutega suhtlemisest. Õnneks naaseb energia õhtupoole, tuues kaasa spontaansust ja elurõõmu.

Laupäeval, kui Päike lehvitab Pluutole ja on valmis lahkuma Kaljukitse märgist, muutuvad päevased tunnid eriti soodsaks karjääriambitsioonide realiseerimiseks. Kuigi on laupäev, võid tegeleda ettevõtlusega, otsida oma unistuste tööd või pühenduda lisatundidele oma praeguses ametis. Õhtu võib tulla madala energiaga, seega võiks planeerida midagi rahulikumat. Pühapäeval toob Pluuto liikumine Veevalajasse kaasa uusi perspektiive ja värsket energiat, edendades uuendusi ja sotsiaalseid muutusi. 

Nädala parim aeg on vahemikus 19.01.2024 22:10 kuni 20.01.2024 15:56

Kasuta seda produktiivset aega investeerimaks millessegi, millelt ootad head kasvu.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

16.01.2024 06:32 kuni 16.01.2024 06:47

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on sekstiil Pluutoga.

18.01.2024 10:02 kuni 18.01.2024 10:11

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on kvadraat Pluutoga.

20.01.2024 15:56 kuni 20.01.2024 15:57

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Päikesega.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.