4. nädala astroloogilised mõjutused (22.01 – 28.01.2024)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Veenus Kaljukitse märgis, Täiskuu Lõvi märgis, Päikese-Jupiteri kvadraat, Uraan pöördub direktiivseks, Merkuuri-Marsi ühendus, Veenuse-Saturni sekstiil, Merkuuri-Uraani trigoon.


Päike liigub 1° 21′ kuni 8° 28′ Veevalaja märgis
Merkuur liigub 9° 28′ kuni 19° 9′ Kaljukitse märgis
Veenus liigub 28° 13′ Amburi märgis kuni 6° 50′ Kaljukitse märgis
Marss liigub 12° 58′ kuni 18° 17′ Kaljukitse märgis


Esmaspäeval võib loid T-kvadraat inimesi ärritada, mistõttu on soovitatav vältida meeskonnatööd, kuna kriitika võib tekitada pingeid.

Tujukas meeleolu jätkub ka teisipäeval, kus inimesed võivad kergelt ärrituda või isegi vana tüli uuesti üles kiskuda. Kolmapäev pakub veidi rahulikumaid hetki, seega kasuta seda aega kuniks seda jätkub. Planeeri kõik olulised kohtumised ja sotsiaalsed sündmused just sellesse päeva, et maksimaalselt ära kasutada valitsevat positiivset atmosfääri. 

Neljapäevane Täiskuu on osa T-kvadraadist, mis toob mängu ka Pluuto ja Jupiteri, luues plahvatusohtliku olukorra, mis võib ette hoiatamata plahvatada. Kuu julgustab meid eemalduma ebameeldivatest inimestest, kes rikuvad meie meeleolu ja suruvad alla meie individuaalsust. Kui seda silmas pidada, võib see näiliselt karm energia pikemas plaanis osutuda väga kasulikuks.

Kuigi töönädal on täis dramaatilisi hetki, tuleb nädalavahetus rahulik ja meeldiv. Laupäev pakub suurepärast võimalust veeta aega sõprade ja pere seltsis või korraldada päevane kohting. See päev sobib hästi ka füüsilise vormi parandamiseks või kogunenud kohustustega tegelemiseks. Pühapäev toob endaga kaasa erakordselt harmoonilise energia, pakkudes võimalusi romantikaks, kunstielamusteks ja suhtlemiseks. See on üks kuu parimaid õhtuid kohtinguteks, nii et asu julgelt tegutsema!

Nädala parim aeg on vahemikus 24.01.2024 05:43 kuni 25.01.2024 00:58

See parim aeg on täis energiat mis päädib soodsate Neptuuni vaibidega. Kasuta seda aega initsiatiivi võtmiseks ning tegelemaks teemadega mis sulle huvi pakuvad.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

22.01.2024 22:39 kuni 22.01.2024 23:50

Viimane Kuu aspekt Kaksikute märgis on vastasseis Veenusega.

25.01.2024 00:58 kuni 25.01.2024 09:36

Viimane Kuu aspekt Vähi märgis on trigoon Neptuuniga.

26.01.2024 23:18 kuni 27.01.2024 21:10

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on kvadraat Uraaniga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.