41. nädala astroloogilised mõjutused (09.10 – 15.10.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Marsi-Pluuto kvadraat, Veenus Neitsi märgis, Veenuse-Saturni vastasseis, Pluuto pöördub direktiivseks, Marss Skorpioni märgis, Marsi-Saturni trigoon, Noorkuu Kaalude märgis, Päikesevarjutus.


Päike liigub 15° 19′ kuni 22° 15′ Kaalude märgis
Merkuur liigub 6° 51′ kuni 19° 8′ Kaalude märgis
Veenus liigub 29° 51′ Lõvi märgis kuni 6° 5′ Neitsi märgis
Marss liigub 27° 47′ Kaalude märgis kuni 2° 31′ Skorpioni märgis


Pärast pisut tusast algust võtab nädal hoogsalt tuure üles, tänu Marsi elavdavale energiale ja Päikesevarjutusele. Teisipäeval tuleb olla eriti vastupidav, sest mõned kriitiliselt meelestatud inimesed võivad soovida oma pingeid heatahtlike ja südamlike inimeste peal maandada. Ära lase nende sõnadel enda tuju rikkuda. 

Kolmapäeval tulevad tagasi soojad ja elurõõmsad tunded, samas neljapäev on praktiline ja keskendumiseks sobiv. See päev ei ole mõeldud mõtlemiseks, vaid tegutsemiseks. Kui annad endast parima ja näitad initsiatiivi, siis juhid kindlasti tähelepanu enda panusele. Samal päeval liigub Mars Skorpioni märki, algatades kuue nädalast sügavat ja aegamööda süvenevat kire perioodi, mis annab soojust jahedasse sügisesse.

Reede on ideaalne päev demonstreerimaks oma lojaalsust, seistes kindlalt nende kõrval, keda hindad. Ja need, kes sinust tõeliselt hoolivad, on samuti sinu jaoks olemas. Kui tunned, et vajad tuge, siis ära kõhkle abi palumast – abikäsi võib olla palju lähemal, kui oskad oodata.

Laupäeval toimuv Noorkuu Kaaludes on erilise tähtsusega, kuna see on ühtlasi ka lõunasõlme Päikesevarjutus. Õhus on tajutav ootusärevus – justkui avaneks peagi uks uude maailma, kus ootavad avastamist uued ja põnevad elamused, samal ajal olles vabad mineviku koormast. Pühapäeva pärastlõuna on ideaalne sportimiseks ja aktiivseks tegutsemiseks, kuid õhtu toob esiplaanile armastuse, romantika ja südantsoojendavad kohtingud.

Nädala parim aeg on vahemikus 12.10.2023 19:42 kuni 12.10.2023 23:09

Selle nädala parim aeg sobib hästi käimsaolevate projektide lõpetamiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

10.10.2023 12:36 kuni 10.10.2023 15:01

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on sekstiil Marsiga.

12.10.2023 23:09 kuni 13.10.2023 03:21

Viimane Kuu aspekt Neitsi märgis on trigoon Pluutoga.

15.10.2023 10:00 kuni 15.10.2023 14:03

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on kvadraat Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.