42. nädala astroloogilised mõjutused (16.10 – 22.10.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Päikese-Merkuuri ühendus, Merkuuri-Pluuto kvadraat, Päikese-Pluuto kvadraat, Veenuse-Jupiteri trigoon, Merkuur Skoprioni märgis, Merkuuri-Saturni trigoon.


Päike liigub 22° 15′ kuni 29° 12′ Kaalude märgis
Merkuur liigub 19° 8′ Kaalude märgis kuni 0° 59′ Skorpioni märgis
Veenus liigub 6° 5′ kuni 12° 47′ Neitsi märgis
Marss liigub 2° 31′ kuni 7° 17′ Skorpioni märgis


Nädal algab aeglaselt ja uimaselt ning hoogustub alles reedeks. Nädala algul võid tunda soovi oma töökohustusi lõdvemalt võtta, nii et kui annad endale väikese pausi, oleks mõistlik jääda tagaplaanile.

Neljapäeva pärastlõunaks tuleb tagasi elav ja innukas meeleolu, muutes selle päeva ideaalseks ülesannete lahendamiseks, probleemide käsitlemiseks või klientidega suhtlemiseks. Reedel on päevane aeg eriti sobilik meeskonnatööks ja uute projektide käivitamiseks. Reede õhtu tõotab tulla meeleolukas ja rõõmus kuid võiksid kaaluda õhtu veidi varem lõpetamist, sest pärast õhtusööki võib õhkkond muutuda pisut manipuleerivaks.

Nädalavahetusel võivad grupiüritused olla proovikiviks, kuna domineerivad isiksused kipuvad otsuseid üksi langetama ja eeldavad, et teised lihtsalt järgivad – see võib tekitada pingeid ja pettumust. Romantika osas väldi kohtingut just kolmapäeval. Reedese varase õhtu kokteilid võivad olla täis lõbusat flirti, kuid võiksid planeerida õhtu varakult lõpetada, et vältida öiseid ebameeldivusi.

Laupäev toob endaga kaasa kahetised meeleolud: varane õhtu tundub unistav ja saatuse mõjutatud, kuid hilisõhtul võivad tekkida pinged. Pühapäeva pärastlõuna seevastu sobib ideaalselt tulevikuplaanide tegemiseks.

Nädala parim aeg on vahemikus 19.10.2023 09:02 kuni 19.10.2023 10:01

Selle nädala parim aeg sobib hästi seiklusteks ja sotsialiseerumiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

17.10.2023 18:42 kuni 17.10.2023 22:35

Viimane Kuu aspekt Skorpioni märgis on sekstiil Pluutoga.

19.10.2023 22:01 kuni 20.10.2023 04:54

Viimane Kuu aspekt Amburi märgis on sekstiil Päikesega.

22.10.2023 08:59 kuni 22.10.2023 09:05

Viimane Kuu aspekt Kaljukitse märgis on kvadraat Merkuuriga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.