43. nädala astroloogilised mõjutused (23.10 – 29.10.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Päike Skorpioni märgis, Päikese-Saturni trigoon, Marsi-Jupiteri vastasseis, Täiskuu Sõnni märgis, Kuuvarjutus, Merkuuri-Jupiteri vastasseis, Merkuuri-Marsi ühendus.


Päike liigub 29° 12′ Kaalude märgis kuni 6° 13′ Skorpioni märgis
Merkuur liigub 0° 59′ kuni 12° 24′ Skorpioni märgis
Veenus liigub 12° 47′ kuni 19° 55′ Neitsi märgis
Marss liigub 7° 17′ kuni 12° 7′ Skorpioni märgis


Esmaspäeval liigub Päike Skorpioni sodiaagimärki, ühinedes Merkuuri ja Marsiga. Pärast väljapoole suunatud varasügise kergusküllast perioodi hakkavad ööd pikenema ja me siseneme Skorpioni müstilisse hooaega. Tähelepanu kaldub pühendumise ja kirglike sidemete poole ning samas tõusevad esile ka intensiivsetest emotsioonidest johtuvad hävitavad jõud.

Teisipäev kujuneb kuu üheks parimaks päevaks. Selle päeva erakordne produktiivsus teeb keskendumise ja mis tahes ülesande lahendamise märkimisväärselt kergemaks. Peaaegu kõik võib pakkuda inspiratsiooni, andes uut hoogu elule ja avardades meie silmapiiri.

Kolmapäeva rahulikud, unistavad energiad sobivad suurepäraselt loovusele ja kunstile; lükake argimaailma mured teisele päevale. Enne nädalavahetust pole suurt midagi toimumas, nii et nautige rahulikke, lõõgastavaid päevi. 

Nädalavahetusel toob endaga kaasa tugeva Kuuvarjutuse mõju, mis on tuntav nii laupäeval kui ka pühapäeval. Ootamatud vaidlused võivad varjutada meeldivaid hetki ja tuua kaasa ebakõlasid. Püüa konflikte ennetada ja leida lahendusi kohe, kui märkad pingete teket. Need päevad toovad esile kaua varjul olnud emotsioonid, mis nõuavad lõplikku tegelemist ja seljataha jätmist.

Nädala parim aeg on vahemikus 25.10.2023 13:51 kuni 26.10.2023 09:38

Selle nädala parim aeg sobib hästi loovaks mõtlemiseks. Kuna me oleme varjutuste hooajas, siis võiks oma plaanidega olla paindlik.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

23.10.2023 22:03 kuni 24.10.2023 11:32

Viimane Kuu aspekt Veevalaja märgis on kvadraat Uraaniga.

26.10.2023 09:38 kuni 26.10.2023 13:01

Viimane Kuu aspekt Kalade märgis on sekstiil Pluutiga.

28.10.2023 11:18 kuni 28.10.2023 14:43

Viimane Kuu aspekt Jäära märgis on kvadraat Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.