Kuuvarjutus Sõnni märgis – Oktoober 2023

Kuuvarjutus Sõnni Märgis: Mida Oodata?

Kui taevasel laval leiab aset Sõnni märgi põhjasõlme Kuuvarjutus, pole see pelgalt silmapaistev nähtus, vaid sündmus, millel on sügav mõju meie eludele nii sisemiselt kui ka välimiselt.

Mida see Kuuvarjutus endaga kaasa toob?

Sõnni märk seostub kindluse, praktilisuse ja materiaalse maailmaga, samal ajal kui põhjasõlm näitab meie elutee suunda. Kui need kaks jõudu kohtuvad, on meid suunatud uurima, kuidas meie materiaalsed vajadused ja ambitsioonid kajastuvad meie eluteel.

Mõju meie igapäevaelule

  • Materiaalsed muutused ja stabiilsuse otsing: Kuna Sõnn seostub rahaga ja omandiga, võime tunda, et meie materiaalne maailm on raputatud. Me võime kogeda ebastabiilsust oma finantsides või omandis ning tunda soovi leida suuremat stabiilsust. Aktsiaturg võib olla eriti volatiilne, mistõttu on oluline olla valvel, kui olete investor.
  • Väärtuste ja elutee vaatlus: On aeg mõtiskleda, kas meie väärtused toetavad või takistavad meie elutee eesmärke. Millised on meie tõelised prioriteedid? Kuidas meie praegune eluviis kajastub meie eluteel?
  • Emotsionaalsed väljakutsed: Kuna Kuu esindab emotsioone, võivad meie lähisuhted olla eriti tundlikud sel perioodil. Võib esineda vanade mustrite kordumist või tekkida uusi olukordi, mis panevad meid mõtlema, kuidas paremini suhelda ja armastada.
  • Tervis: Neile, kes on mures oma tervise pärast, tuleks pöörata erilist tähelepanu kõrva, nina ja kurgu piirkonnale ning kilpnäärmele. Vältige ülesöömist ja ebasoodsaid toite, et vältida ebavajalikke terviseriske.
  • Emotsionaalne ja seksuaalne energia: Kuuvarjutus võib esile kutsuda intensiivseid emotsioone. Olge valmis neid tundeid tunnistama ja juhtima.
  • Rasedad: Raseduse ajal võivad nii füüsilised kui ka emotsionaalsed kõikumised olla intensiivsemad. Seega, kui ootate last, püüdke olla eriti ettevaatlik, siin on suurem risk raseduse katkemisele.

Looduse mõjud ja ettevaatusabinõud

  • Vee energia: Vee element tõuseb esile erilisel viisil. Soovitatav on mitte jätta avatud veeklaasi öökapile või mujale, kus see võib olla otseses kontaktis õhuga, vältides seeläbi paistetuse ja survete riski. Samuti on hea olla ettevaatlik tugevamate tormide ja maavärinate suhtes ning kontrollida kanalisatsiooni ja veetrasside süsteeme.
  • Toiduvalik: Kuuvarjutuse ajal on kasulik vältida lima tekitavaid toite, nagu piimatooted. Soolase toidu liigtarbimine võib samuti põhjustada paistetust ja muid terviseprobleeme.

Soovitused selle perioodi jaoks

  • Maaühendus: Looduses viibimine võib aidata end maandada ja tuua tagasi stabiilsust.
  • Väärtuste ülevaatamine: Kirjuta üles oma kõige olulisemad väärtused ja vaata, kuidas need mõjutavad sinu praegust elu ja kuhu sa soovid liikuda.

Lõpetuseks: Sõnni märgi põhjasõlme Kuuvarjutus on hetk sügavaks eneseanalüüsiks ja teadlikkuseks kõigis eluvaldkondades. Olge teadlik, valvas ja valmis kohanema selle perioodi muutustega.