44. nädala astroloogilised mõjutused (30.10 – 05.11.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Veenuse-Uraani trigoon, Päikese-Jupiteri vastasseis, Veenuse-Neptuuni vastasseis, Saturn pöördub direktiivseks, Merkuuri-Uraani vastasseis.


Päike liigub 6° 13′ kuni 13° 13′ Skorpioni märgis
Merkuur liigub 12° 24′ kuni 23° 22′ Skorpioni märgis
Veenus liigub 19° 55′ kuni 27° 19′ Neitsi märgis
Marss liigub 12° 7′ kuni 16° 58′ Skorpioni märgis


Halloween toob endaga kaasa hulgaliselt üllatusi. Kui su peres on lapsed või nooremad sugulased, võite selle halloweeni ajal luua südantsoojendavaid mälestusi. Selle asemel, et osta poest kostüüm, valmistage koos midagi ise – ja miks mitte lasta fantaasial lennata! Laste puudumine ei tähenda, et peaksid jääma kõrvale kogu lõbust. Täiskasvanuna on sul endiselt õigus pidutseda. Korralda sõpradega vahva peoõhtu või osale mõnel koosviibimisel. 

Peale pidustuste möödumist võivad paljud järgmisel hommikul tunda end kurnatuna, kuid pärastlõunaks tuleb tagasi energiline ja produktiivne meeleolu, mis kestab kuni töönädala lõpuni. Reedel on õhus visionäärlikke tuuli, kus igaüks püüab oma ideid esiplaanile tõsta, mis võib tekitada vastuolusid. Eriti andekad isikud võivad sattuda tähelepanu keskpunkti, kuid mitte alati heas mõttes. Siiski, päeva edenedes taastub koostöövaim ja erimeelsused leiavad lahenduse.

Vallalised võivad sattuda osava manipulaatori lummusesse. Olge valvsad, sest segased mõtted võivad takistada teid nägemast, et teid püütakse eksitada. Enne kui uue silmarõõmuga lähemalt tutvuda, kontrollige kindlasti nende tausta, et olla kindel nende aususes. Nädalavahetuse kohtingud tasuks ehk edasi lükata, et vältida võimalikke pettumusi. Laupäeva negatiivseid mõtteid võivad pühapäeval saatma hakata jäigad vaidlused ja omavahelised süüdistused.

Nädala parim aeg on vahemikus 30.10.2023 04:34 kuni 30.10.2023 13:34

Selle nädala parim aeg sobib hästi millegi ära tegemiseks ja asjade organiseerimiseks.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

30.10.2023 13:34 kuni 30.10.2023 17:07

Viimane Kuu aspekt Sõnni märgis on trigoon Pluutoga.

01.11.2023 14:36 kuni 01.11.2023 23:29

Viimane Kuu aspekt Kaksikute märgis on kvadraat Neptuuniga.

04.11.2023 05:27 kuni 04.11.2023 09:20

Viimane Kuu aspekt Vähi märgis on vastasseis Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.