45. nädala astroloogilised mõjutused (06.11 – 12.11.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Veenuse-Pluuto trigoon, Merkuuri-Neptuuni trigoon, Veenus Kaalude märgis, Merkuuri-Pluuto sekstiil, Merkuur Amburi märgis, Merkuuri-Saturni kvadraat, Marsi-Uraani vastasseis.


Päike liigub 13° 13′ kuni 20° 15′ Skorpioni märgis
Merkuur liigub 23° 22′ Skorpioni märgis kuni 3° 59′ Amburi märgis
Veenus liigub 27° 19′ Neitsi märgis kuni 4° 58′ Kaalude märgis
Marss liigub 16° 58′ kuni 21° 52′ Skorpioni märgis


Esmaspäev toob endaga kaasa romantilise aura, mistõttu on paras aeg pühenduda elu õrnemale poolele. Vallalistel on suurepärane võimalus kohata oma tulevast kaaslast, kui nad seltskondlikke üritusi väisavad, samal ajal kui paaridel tasuks leida hetki ühiseks ajaveetmiseks, et oma suhet tugevdada. Tööalaselt on esmaspäev pigem laisk ja rahulik – tähtajad oleks mõistlik edasi lükata, et vältida asjatut stressi. Hea enesetunne ja optimistlik meeleolu hoiavad vaimu värskena kuni reedeni.

Teisipäev on täidetud rõõmu ja seltskondlikkusega, luues suurepäraseid võimalusi suhtlusringi ja tööalaste kontaktide laiendamiseks. Kolmapäev pakub külluslikku energiat ja “teeme ära!” hoiakut, andes sulle jõudu saavutada kõik, millele end pühendad. See on suurepärane päev ideede genereerimiseks ja tulevikuplaanide seadmiseks.

Veenus, armastuse ja loovuse planeet, liigub nädala keskel Kaaludesse, mis on üks tema kodumärke, avades südamed veelgi enam armastusele. Neljapäev on armastusest pakatav magus kohtinguõhtu, kuid alates reedest muutuvad nädala ülejäänud energiad üsna pingeliseks, seega naudi ilusaid hetki, kuni selleks võimalus on.

Reedel võivad inimestel olla erinevad nägemused sellest, kuidas ülesannet või projekti lõpule viia, mis võib tööl viia mõningate vastasseisudeni, kuna kõik püüavad oma tahet peale suruda. Nädalavahetuse energiad on laupäeval pisut intensiivsed, täis tormakat ja hooletut energiat. Väldi kergekäelist läheduse otsimist kellegagi; hiljem võid seda kahetseda. Pühapäeval on hea end välja puhkata, kuna väsimus võtab võimust.

Nädala parim aeg on vahemikus 09.11.2023 01:20 kuni 09.11.2023 06:54

Öös on asju! Selle nädala parim jääb öisesse aega. Hea aeg keskenduda detailidele ja midagi ära teha, kusjuures emotsioonid tuleks hoida kontrolli all.


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

06.11.2023 09:24 kuni 06.11.2023 21:38

Viimane Kuu aspekt Lõvi märgis on kvadraat Merkuuriga.

09.11.2023 06:54 kuni 09.11.2023 10:07

Viimane Kuu aspekt Neitsi märgis on sekstiil Merkuuriga.

11.11.2023 17:04 kuni 11.11.2023 20:38

Viimane Kuu aspekt Kaalude märgis on kvadraat Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.