46. nädala astroloogilised mõjutused (13.11 – 19.11.2023)


Nädala üldmõjud

Nädala peamised astroloogilised sündmused:

Noorkuu Skorpioni märgis, Päikese-Uraani vastasseis, Merkuuri-Veenuse sekstiil, Marsi-Neptuuni trigoon, Päikese-Neptuuni trigoon, Päikese-Marsi ühendus.


Päike liigub 20° 15′ kuni 27° 18′ Skorpioni märgis
Merkuur liigub 3° 59′ kuni 14° 17′ Amburi märgis
Veenus liigub 4° 58′ kuni 12° 49′ Kaalude märgis
Marss liigub 21° 52′ kuni 26° 48′ Skorpioni märgis


Kui sa esmaspäevaga toime tuled, muutub ülejäänud nädal mõnusalt kergeks, olles täis enesekindlust ja positiivset maailmavaadet. Esmaspäevane Noorkuu annab aga teistsugust fooni. On kerge lasta end eksitada petlikest illusioonidest, mis võivad viia impulsiivsete otsusteni. Sellel päeval tuleks hoiduda lepingute allkirjastamisest või kiiretest otsustest liituda näiteks mõne ühingu või grupiga.

Teisipäev ja kolmapäev soosivad mõistuspärasust ja meeskonnavaimu, samas neljapäev on ideaalne aeg keskendumist nõudvate projektidega tegelemiseks. Sellel ajal on uute kontaktide loomine eriti lihtne, seega haara võimalusest ja suuna energia oma võrgustiku laiendamisele. Neljapäev aga ei pruugi olla parim päev romantilisteks kohtumisteks, kuna inimesed võivad iga väiksemagi asja pärast kergesti emotsionaalselt reageerida. Reedest laupäevani on esiplaanil kaastundlikkus, muutes need päevad ideaalseks vabatahtliku tegevuse jaoks või siis tõeliste, mitte ainult näiliste sotsiaalsete muutuste elluviimiseks.

Laupäev on suurepärane päev uue treening- ja fitnessplaani integreerimiseks oma igapäevarutiini, kuna on suur tõenäosus, et see muutub pikaajaliseks harjumuseks. Pühapäeva meeleolu on soodne romantikale, kunstile ja uutele ideedele. Võta aega hea raamatu lugemiseks, vaata mõnd huvitavat dokumentaalfilmi või korralda kohting näiteks mõnes muuseumis.

Nädala parim aeg puudub


Sihitu Kuu perioodid

Sihitu kuu perioodid võivad olla pigem ajad, kus soovitatakse vältida suuri uusi algatusi või olulisi muutusi. Kuna Kuu energia on sihitu ja neutraalne, võib olla keeruline leida sel perioodil selget suunda või fookust. Sihitu kuu aeg sobib pigem puhkamiseks, taastumiseks ja sisemiseks tööks.

Kui soovid midagi uut alustada, võiksid oodata, kuni Kuu on taas aspektide loomise faasis teiste planeetidega. Aspektide olemasolu võib anda energiale suuna, selguse ja toetuse, mis võib aidata uutel algustel edukamalt areneda.

Mõistlik on kasutada sihitu kuu perioode pigem selleks, et keskenduda sisetööle, enesehooldusele, refleksioonile ja intuitsioonile. See on aeg iseendaga sügavamalt ühenduda, teha sisemist tööd ja saada selgust oma emotsioonide, soovide ja vajaduste osas. See võib aidata sul paremini ette valmistuda uuteks algusteks, mis tulevad aspektide aktiivsel perioodil.

Siiski on oluline märkida, et astroloogiline mõju on individuaalne ning mõned inimesed võivad sihitu kuu ajal end siiski hästi tunda ja leida selles aega uutele algustele. Seega on oluline kuulata oma sisetunnet ja valida tegevused, mis tunduvad sinu jaoks kõige sobivamad.

14.11.2023 01:02 kuni 14.11.2023 04:22

Viimane Kuu aspekt Skorpioni märgis on sekstiil Pluutoga.

16.11.2023 00:56 kuni 16.11.2023 09:40

Viimane Kuu aspekt Amburi märgis on kvadraat Neptuuniga.

18.11.2023 10:26 kuni 18.11.2023 13:26

Viimane Kuu aspekt Kaljukitse märgis on ühendus Pluutoga.


Aspektide kirjeldused ja olulised transiidid toome välja oma kuu ülevaadetes.

Astroloogia Abi viimase kuu ülevaate leiad siit:* kõik nädala kokkuvõttes toodud kellaajad on toodud Tallinna asukohale.