Inimese sünnikaart näitab inimese minevikku, olevikku ning tulevikku. Võimalikke andeid, võimalusi ning kohustusi. Astroloogi abiga on võimalik neist teadlikuks saada ning leida viis kuidas end tasakaalustada.

Sünnikaardi abil saamegi vaadata neid võimalusi mis elus tulemas on, seda läbi transiitsete planeetide mis pidevalt liiguvad ning seeläbi puudutavad ka inimese isklikul sünnikaardil olevaid planeete. Konsultatsiooni käigus saame vaadata seise mis alles tekivad ning seeläbi leida parima võimaliku strateegia kuidas olukordi lahendada. Kuidas ära kasutada võimalikult efektiivselt oma võimalusi.

Keegi meist ei saa vältida oma kohustusi, kuid teades kuna ja millisel moel need päevakorda tulevad saame olla ettevalmistatud ning tegutseda olukorrale vastavalt.

Konsultatsiooni käigus saame vaadelda raha, partnerluse, kodu, tervise, töö ning karjääri teemasid.

Esmase konsultatsiooni puhul on oluline, et astroloog teaks kliendi täpset sünniaega. Kui sünnikellaaeg pole teada, tuleks esmalt teha arhiivi järelpärimine. Seda on võimalik teha interneti vahendusel (küsi täpsemat infot astroloogilt).

Kuna sünnikellaaeg on väga oluline, siis iga uue kliendi puhul teeb astroloog sünnikellaaja täpsustamise (rektifitseerimise). Selleks vajab astroloog kliendilt juba olnud oluliste sündmuste toimumise aegu, seda võimalikult täpselt, ideaalis sündmuse toimumise aasta, kuu ning kuupäev. Kuna isiku sünnikaart väljendab elus toimuvaid olukordi, siis juba olnud sündmused peavad ka sünnikaardis kajastuma. Ning kui sündmused ei sobi sünnikaardiga kokku, siis tuleb sünnikellaaega nihutada nii palju, et kõik olnud sündmused kajastuksid sünnikaardis. See on väga oluline protsess sest mida täpsem on sünnikaart seda täpsemalt on võimalik ka prognoosida edasisi võimalusi.

Pakume konsultatsiooni läbiviimiseks kahte võimalust:

Telefonivestlus Astroloogiga – Astroloog helistab kokku lepitud ajal kliendi telefonile ning vestlus toimub etteantud aja vältel. Puudub võimalus järelkuulamiseks kuna konsultatsiooni ei salvestata.

Online konsultatsioon Astroloogiga – Kohtumine toimub Zoomi turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Sa ei vaja eraldi kontot ega registreeringut, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik. Konsultatsioonist on võimalik talletada videosalvestus.

Hind ja kestvus:

Maksumus: 65 eurot
Kestvus: 1 tund

Broneeri aeg siin:


Laadimine.