Horaarastroloogia abil on võimalik vastata olulistele küsimustele. Kui seisad olulise otsuse ees ning pole päris kindel kas Sinu valik on sulle kõige kasulikum siis küsi abi. Küsimus peab olema vajalik ning ajakohane.

Astroloog saab aidata otsustada näiteks järgmistes küsimustes:
Kas osta see konkreetne kinnisvara? Kas palgata see inimene tööle? Kas ma peaksin kolima uude kohta? Kas ma peaksin vahetama töökohta? Kas ma peaksin investeerima sellesse ettevõtmisse? Kas ma peaksin ostma neid aktsiaid? Kuhu kadus minu sõrmus? Jne.

Pakume konsultatsiooni läbiviimiseks kahte võimalust:

Telefonivestlus Astroloogiga – Astroloog helistab kokku lepitud ajal kliendi telefonile ning vestlus toimub etteantud aja vältel. Puudub võimalus järelkuulamiseks kuna konsultatsiooni ei salvestata.

Online konsultatsioon Astroloogiga – Kohtumine toimub Zoomi turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Sa ei vaja eraldi kontot ega registreeringut, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik. Konsultatsioonist on võimalik talletada videosalvestus.

Hind ja kestvus:

Maksumus: 40 eurot
Kestvus: 30 minutit

Broneeri aeg siin:


Laadimine.