Astroloogia abil saame vaadelda karjääri võimalusi. Kuidas lähiajal ettevõtlusega seotud teemad kulgevad. Millistel ajavahemikel tuleks olla ettevaatlik investeeringutega. Millal on optimaalsed võimalused äri laiendada või investeerida. Mis on ettevõtte tugevad ning nõrgad küljed. Läbi mille saab ettevõtet arendada. Samuti on võimalik profileerida koostööpartnereid ja töötajaid. Kas ja kellega lepingut sõlmida. Millal on parim aeg alustada uue ettevõtte, projekti, kontori avamisega jpm.


Pakume konsultatsiooni läbiviimiseks kahte võimalust:

Telefonivestlus Astroloogiga – Astroloog helistab kokku lepitud ajal kliendi telefonile ning vestlus toimub etteantud aja vältel. Puudub võimalus järelkuulamiseks kuna konsultatsiooni ei salvestata.

Online konsultatsioon Astroloogiga – Kohtumine toimub Zoomi turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Sa ei vaja eraldi kontot ega registreeringut, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik. Konsultatsioonist on võimalik talletada videosalvestus.

Hind ja kestvus:

Maksumus: 65 eurot
Kestvus: 1 tund

Broneeri aeg siin:


Laadimine.

NÄIDIS: Küsijaga sobivad isikud.

NÄIDIS: Visuaalne ülevaade teemavaldkonnas.

NÄIDIS: Investeeringuteks sobivad/mittesobivad ajad.