Ühe konsultatsiooni käigus on võimalus vaadelda ja käsitleda erinevaid teemasid ning leida sama vestluse käigus ka näiteks sobiv riik või olulise sündmuse alustamiseks optimaalne ajahetk. Võimalik on vaadata mida pakub uus aasta ning leida olulisele küsimusele vastus. Kombineeritud konsultatsioon sobib hästi regulaarsetele klientidele, kes soovivad kord kvartalis või aastas ülevaadet ees seisvatest seisudest ning võimalustest.

Pakume konsultatsiooni läbiviimiseks kahte võimalust:

Telefonivestlus Astroloogiga – Astroloog helistab kokku lepitud ajal kliendi telefonile ning vestlus toimub etteantud aja vältel. Puudub võimalus järelkuulamiseks kuna konsultatsiooni ei salvestata.

Online konsultatsioon Astroloogiga – Kohtumine toimub Zoomi turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Sa ei vaja eraldi kontot ega registreeringut, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik. Konsultatsioonist on võimalik talletada videosalvestus.

Hind ja kestvus:

Maksumus: 65 eurot
Kestvus: 1 tund

Broneeri aeg siin:


Laadimine.