Milline riik/linn sobib mulle kõige enam? Selle konsultatsiooni käigus selgitame välja kõige optimaalsemad piirkonnad raha, tervise, töö, karjääri, armastuse, õppimise või puhkuse jaoks. Inimese sünnikaart muutub kui muuta geograafilist asukohta, seetõttu muutuvad ka inimese potensiaalsed võimalused kui liigutakse teise linna või riiki.

Kui soovid relokeeruda teise riiki või otsid äripartnerit välismaalt või soovid asuda õppima teise riiki, siis saab astroloog aidata Sul leida parima võimaliku asukoha.

Selleks, et leida parim sobilik asukoht vajab astroloog täpset sünnikaarti koos täpse kellaajaga. Kui kellaaeg pole teada, saab teha arhiivi järelpärimise ning astroloog saab teha sünniaja rektifitseerimise (küsi täpsemat infot astroloogilt).

Pakume konsultatsiooni läbiviimiseks kahte võimalust:

Telefonivestlus Astroloogiga – Astroloog helistab kokku lepitud ajal kliendi telefonile ning vestlus toimub etteantud aja vältel. Puudub võimalus järelkuulamiseks kuna konsultatsiooni ei salvestata.

Online konsultatsioon Astroloogiga – Kohtumine toimub Zoomi turvalises internetikeskkonnas kuhu sisenemiseks saad astroloogilt ainulaadse lingi. Sa ei vaja eraldi kontot ega registreeringut, vaja läheb vaid internetiühendust ning arvutit või mõnda muud nutiseadet. Soovitatav on kasutada kõrvaklappe, kuid see pole kohustuslik. Konsultatsioonist on võimalik talletada videosalvestus.

Hind ja kestvus:

Maksumus: 65 eurot
Kestvus: 1 tund

Broneeri aeg siin:


Laadimine.