Horaarastroloogia põhineb lihtsatel alustel. Inimesel tekib küsimus ning astroloog koostab küsimuse hetkele astroloogilise kaardi. Võttes aluseks küsimuse aja ning koha. Loodud kaarti tõlgendab astroloog vastavalt esitatud küsimusele. Võttes aluseks planeedid, majad, aspektid ja märgid mis kõik kirjeldavad küsimust ja olukorda milles küsija on. Horaarastroloogia abil on võimalik vastata konkreetsetele küsimustele nagu näiteks “Kas ma peaksi ostma selle korteri?”, “Kas ma peaksin töökohta vahetama?”, “Kus asub minu kadunud rahakott?” jne.
Traditsioonilise sünnikaardi alusel on keeruline vastata sellistele küsimustele kuid horaarastroloogia abil on võimalik aru saada millises olukorras küsija on ning millised saavad olema edasised sündmused ning lõpptulemus antud teemal.

Kursusel õpime:

  • kuidas leida küsimustele vastuseid
  • kuidas leida kadunud esemeid
  • ja teisi ainulaadseid nippe

Osalejad ei pea olema varem astroloogiat põhjalikult õppinud, piisab huvist ennast astroloogia abil aidata.

Meie tunnid toimuvad online klassiruumis mis on väga mugav ja lihtne. Kuna kõik tunnid salvestatakse siis tundi hilinedes, varem lahkudes või hoopis mitte osaledes on võimalus tundi hiljem järele vaadata. Õpilastel on kursuse salvestustele aegumatu juurdepääs.


Lektor: Karin Rehkalt – Eesti Astroloogide liidu liige

Kestvus 10 nädalat, 1 tund nädalas.
Kursusega alustame teisipäeval, 6. märtsil 2018 kell 18:30.

Kursuse maksumus 135 eurot.

Täiendava info saamiseks võta ühendust:
Tel: 5067976 või astrology@openit.ee


NB! Kõigi vähemalt ühele koolitusele registreerunute vahel loosime välja kolm 1,5 tunnist astroloogilist nõustamist, väärtusega 50 eurot.


Registreerumine algajate horaarastroloogia online kursusele on selleks korraks lõppenud.