Elektiivne astroloogia aitab meil leida parima ajahetke oluliste tegevuste alustamiseks. Võimalik parim ajahetk on oluliste otsuste tegemisel väga suureks abiliseks. Nii nagu aednik kellel on küll ehk väga head ja kvaliteetsed taimed või seemned ja kasutab väga head ja rammusat mulda kuid valib istutamiseks või külvamiseks vale aastaaja. Ning tulemus on seetõttu kehv. Meil võivad olla väga head oskused teatud valdkonnas ja meil on väga hea tehnika või muud tööriistad, kuid me alustame oma tegevusi valel ajal, siis on ka tulemused kesisemad kui nad olla võiksid.

Õpime kursusel kuidas leida kõige optimaalsemat aega tegevuste alustamiseks. Olgu selleks siis näiteks ettevõtte alustamine, kaupluse avamine, auto ost või müük. Reisi alustamine või kolimise alustamine. Need on kõik olulised tegevused ning nõuavad meilt palju energiat ja aega ning ka raha. Seega valides õige ajahetke saame vältida asjatuid takistusi ning teenida võimalikult suurt kasu.

Kursus on sobilik juba astroloogiaga kursis olevale huvilisele.

Meie tunnid toimuvad online klassiruumis mis on väga mugav ja lihtne. Kuna kõik tunnid salvestatakse siis tundi hilinedes, varem lahkudes või hoopis mitte osaledes on võimalus tundi hiljem järele vaadata-kuulata. Õpilastel on kursuse salvestustele aegumatu juurdepääs.


Lektor: Karin Rehkalt – Eesti Astroloogide liidu liige

Kursusega alustame esmaspäeval, 13. septembril 2018 kell 19:00.
Kestvus 3 nädalat. 1 tund nädalas, igal neljapäeval kell 19:00.

Kursuse maksumus 70 eurot.

Täiendava info saamiseks võta ühendust:
Tel: 5067976 või astrology@openit.ee